Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

alicka87

Viete prosím poradiť aj s vínom na svadbu? Máme ju síce až budúci rok v marci ale chcela by som si spraviť predbežný rozpoečet na svadbu a bez toho aby sme vybrali alkohol to nejde

olivka1987

Myslím, že by s tým nemali nejaký problém keď ho tam majú ale uvedom si, že v reštike budú mať to víno isto drahšie ako takto keď si ho ty objednáš alebo niekde v obchode kúpiš

olivka1987

Joj to ti neviem úplne na isto povedať ale tak pokiaľ tam idete plánovane tak nikdy neuškodí mať tú rezerváciu :)

Gaspura

Aha okay to som nevedela, že aj od nich sa to dá takto kúpiť. Idem to pozrieť, možno aj hneď nejaké objednám. Kedy nám to príde?

Majjra

Ako že nie od nich? Veď Elesko má normálne pekne svoju stránku a hore ako máš tie také "záložky" alebo ako by som to nazvala tam máš takú časť, že e-shop a tam máš vína, ktoré oni majú aktuálne v ponuke a tie si môžeš priamo tam objednať. Ak by si chcela nejaké staršie ročníky čo už oni majú vypredané tam tak treba pozrieť inde v nejakých e-shopoch

llnzzda

čakala som, že budeš trochu konkrétnejšia. hádam to ale nejako zvládneme máme v pláne tam ísť tento víkend. vidíš to mi inak ani nenapadlo či tam treba rezerváciu

olivka1987

U nich? Čokoľvek :) My si tam zakaždým dáme niečo iné aby sme mali nové chute a všetko nám tam chutilo a keď k tomu doladia víno tak je to proste dokonalá chuť. Len si tam nechajte poradiť keď pôjdete :)