Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

anitka30

preco nie? ved si vezmi, ze kedysi sa dobre ale aj zle veci o veciach alebo proste o comkolvek sirili len takto :)

Oto96

Asi by som len tak na zaklade toho, ze niekomu inemu to vino chuti nekupoval. Kazdy ma asi inu predstavu o dobrom vine a o tom co ocakva od takeho vina

irga85

neviem, proste nám zachutilo a príde nám proste, že sú v tom dobrý, majú dobré víno. to asi keď proste narazíš na to pravé orechové ako sa hovorí tak už potom nešpekuluješ zbytočne vieš

irga85

môj otec chodil kedysi kupovať keď sme mali nejaké oslavy a tak alebo k večery. len potom zavreli tú predajňu a už nikde také dobré nemali takže odvtedy už kupuje normálne vo fľašiach. teraz si posledných pár rokov zvykol kupovať elesko, neviem či ste o ňom počuli ale bývame blízko ich viníc tak si chodievame kupovať rovno tam. ale každý má asi to svoje čo mu chutí