Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

patrici77

mozu byt teraz otvorene nejake obchodiky s vinom alebo vobec? kde teraz nakupujete vino okrem obycajnych supermarketov?

Silvinecek

Dratha87 ale aj ja som to uz videl, ze to niekde napisane nebolo ale nestava sa to casto :) Ale ja take vino moc nekupujem skor sa zameriavam na nejake mensie vinarstva

dratha87

nie normalne ved vo flaske sklenenej v obchode. neviem preco to tam nebolo napisane. ale asi mate pravdu, mozno by som mala pozriet nejake uplne ine predajne

mircok

dratha87 to som este si nevidel. to ake vino kupujes? sudove? ja co kupujem tak je vzdy napisane. a ked nieco takto potrebujes tak ja zvyknem niekedy pozriet aj priamo nejake vinarstva akoze slovenske a tam maju popis k vinam a velmi casto aj napisane k akemu jedlu to ci ono konkretne vino odporucaju

mircok

oto96 fakt? cervene by si dal? ale sice hej ved aj cervena kapusta ku nej sa zvykne robit na vine tiez takze mozno na tom nieco budem :D dakujem za tip skusime