Víno k jedlu

Príspevok v téme: Víno k jedlu
veika

Ahoj! chcem sa spýtať aký vplyv na náš organizmus má pitie vína (ľubovoľného) k jedlám. Samozrejme že nemyslím ťažké jedlá a jedlá ku ktorým sa vyslovene nehodí. Či to napríklad nejakým spôsobom neurýchľuje metabolizmus alebo nepodporuje spaľovanie tukov. Alebo naopak či to je pre nás skôr záťažou. Ďakujem :)

agava

Aha ale keby ja chcem teda akože len tak jednu fľašu len aby sme mohli najprv ochutnať tak to mi tiež pošlú hej?

patrici77

my si vacsinou objednavame tak viac ale podla mna to nie je nejako obzmedzene. nenasla si nic na stranke? v podmienkach?

agava

Prosím ťa ty si už do nich objednávala? Akože priamo od nich? Koľko fliaš si musím objednať aby mi to doviezli?

patrici77

takto ti poviem, cim viac ludi tym mensia sanca, ze sa zavdacis kazdemu. vacsinou sa kupuje suche hlavne takto ked sa ide vecerat a ze budes mat aj nejake obcerstvenie, to je fajn k slanemu. keby sa mas kazdeho pytat ake by chcel vino tak ta porazi. a ja osobne ked to uz ma byt akoze oslava vyrocia rodicov tak by som sa riadila tym ake maju radi vino oni ;)

marculienka55

To je dost tazko poradit, mas aspon cenovu relaciu kolko za liter alebo za flasu , ci slovenske vino, ceske alebo francuzske?

grica

Chystám večeru pre mojich rodičov, ktorí budú mať výročie svadby. menu mám už prichystané ale neviem aké víno zvoliť aby každému chutilo.