Úzkosť

lenccok

Katuska vyzera to tak ze mas problem s imunitou. Nenechaj to zajst tak daleko ako ja. Bojuj sa za svoje zdravie. Chod l obvodnemu, nech Ti zoberie krv na imnunoglobuliny, na helicobactera, ibaze z krvi je to menej presne ako by si isla na gastroskopiu. No mne to potvrdila aj krv a dost vysoko pozitivne. Niekedy sa stane ze v krvi je Hp neg., ale po tom vysetreni Ti ho zistia. Este existuju dychove testy na Hp,nerobia ich vsade,za ne sa plati 1500 Sk niekde 2000 Sk. ...Mne sa toto vsetko prejavovalo hlavne na kozi a za svet mi nevedli prist,co to ma vsetko znamenat, od unavy, depiek, uzkosti az po kozne problemy.

katkaxxx

dakujeme inka, podobne ;) ah ludia, ja mam asi nejaky problem s imunitou, kazdy druhy mesiac sa mi spravi herpes na perach, v lete som mala aj ten horsi typ herpesu take male koliecko na chrbte, no strasne :( a teraz sa mi zase vyhodil. okrem toho ma trapi alergia (co je zase prehnana reakcia imunitneho systemu) a termin u alergologa mam az 13ho januara :( ja uz sa zblaznim ja nechcem mat kazdu chvilu to svinstvo na perach ;( ved to je hrozne.. a zenske veci mi meskaju kazdy mesiac minimalne tyzden alebo viac, ved to nie je normalne. a gyn. ma poslal na ultrazvuk kde bolo vsetko ok a tym to haslo :( baby poradte, lebo neviem ako to mam riesit :(

inka

prajem každemu krasny mikulašsky predvčer
,pobehajte po trhoch,vyvetrajte hlavy a hlavne si rano v čižmach najdite kopec sladkosti a kopec radosti!!!

zuzanka65

Kachitaa, pred mesiacom som letela lietadlom, strašne som sa bála. Mala som bobky už dlhý čas predtým, ale zvládla so to. Ak chceš, prečítaj si môj príspevok asi z 30.10., alebo ak chceš napíšem ti o tom neskôr viac. Majte sa.

zuzanka65

Ahoj Inka, myslela som si, že je to tak, že nás čítaš a vstúpiš do debaty, keď to považuješ za vhodné. Veď preto píšem, že v správnej chvíli. :-)
Ja som zatiaľ nechodím do práce, tak nakuknem na fórum aj viackrát za deň.
Je mi vcelku dobre, tak už tiež nepíšem tak často, dievčatá sú tu zlaté a rada ich čítam. Aj chlapci, prepáčte chlapi.
Z Vianoc mám zmiešané pocity, keby nebolo všade okolo aj v telke všetko tak vianočne naladené. tak by som ani nepostrehla, že nejaké Vianoce vôbec budú. Iba kôli malej sa teším, lebo to sa nedá, netešiť sa, keď ona je taká nadšená. Cez vikend ideme trochu ozdobiť byt, síce trochu neskoro, advent už začal, ale chceme si to urobiť spolu s malou. Minulý týždeň som riešila veci okolo bytu, nemala som na to ani chuť ani financie.
U nás sú tento víkend Mikulášske trhy, tak dnes ideme do mesta na medovníky a cukrovú vatu. Kedysi som chodievala len na varené vínko, ale kde sú tie časy, teraz je to iné a je to fajn.
Darčeky ešte nemám, ale sú už vymyslené, to je polovica roboty. Manžel určite príde, nevieme ešte presne ktorý deň.
Teraz pôjdem po malú do školy a ideme na tie trhy, ktovie kedy sa večer vrátime. Potom Vás budem čítať, tak píšte. Pá.

katkaxxx

chcem sa spytat Milosa, ked tu bude - hladam si pracu vo Viedni, nevies mi nahodou poradit ze ktory je taky najlepsi rakusky portal na hladanie prace? nieco ako profesia.sk u nas?