Úzkosť

misiak

bral vsetky AD ake existuju,platil si drahych doktorov a nic mu nezaberalo tak vsetko vysadil.
zacal sportovat a bral len lexaurin.chytalo ho to hlavne v noci.
jedneho rana sa zobudil a vsetko bolo prec.
tak mi to popisal.asi zato mi dal 13.plat aj ked som nerobil lebo vedel ako som sa citil :)

Kachita

A nebral aj AD?
Pred 4 rokmi to aj mna velmi rychlo preslo, nejako som sa z toho rychlo dostala. Ale teraz si uz pre istotu nahovaram ze to bude horsie. Asi chcem postupit do vyssieho levelu abo co.
Vratila som sa z prechadzky, idem si teda trochu pocvicit. Mam stastie, ze mam par masiniek doma :)

misiak

moj sef vie o mojej poruche a zevraj trpi tak isto PP.a dostal sa z toho fyzickou aktivitou.
zacal sportovat :) preto ma tak lakal do roboty lebo ze iba fyzicka zataz z toho cloveka dostane :) on je z toho fakt vonku lebo je to velky clovek stale lieta lietadlom na rozne stretnutia a nema ziadny problem.hovoril mi ze mu to preslo zo dna na den.ale lexika pri sebe nosi :)

Kachita

Ahojte, no ja pracujem z domu, takze do prace nechodim nikam. Co je aj na dobre aj na zle veci. Vsetky tie svoje pocity si ich travim sama.
Ale pozitivum dnesneho vecera je, ze som volala ocovi a povedala som mu, co mi je a pekne, velmi pekne reagoval. Uz len sa nejako dopravit domov lietadlom.
Mimochodom, vedia v praci vasi sefovia o tejto poruche? Ja idem teraz vyvencit havku, a potom dufam, ze trochu pocvicim. Drzim vam palce.

misiak

caute.
monika tak takto slivovicka?
dnes v praci cely den brutalna nuda.uz z toho dostavali depky aj zdravy ludia iba ja nie :D
idem sa pozret do okna ci mi nieco doniesol miki :)
dufam ze aj u vas bude stedry.
pekny vecer

luuca

ahojte všetci no ja som dnes zvládla úspešne 2 deň v práci aj ked mi z toho cipralexu nieje najlepšie ale gratulujem si dalo sa to vydržať. mám za sebou 7 deň. no trocha ma pobolieva ako keby pri srdci a mám takú stuhnutú sánku tak dúfam že aj to postupne vymizne...

monika9

inak katka xxx ja mam take pocity ohladne tej smrti ako ty....no mame to nacvicene keby to naozaj doslo.....alebobude nesmrtelne kedze to berieme ze to nie skutocne len v tej blbej hlave

monika9

caute,takze vcera sme stiahli flasu kvalitnej slivovice a uz rano o siedmej som bola v robote,potom 500km jazd po zmluvnych klientoch a este aj potom stetnutie v jednom centre.....no ale dam vypoved zrejme a od januara mam slusnu ponuku...ja som poste dneska vstala s tym ze som zdrava a hotovo,ako chytali ma ataky ale nejako som ich ustrazila...zajtra ideme do toho deckeho domova,katkaxxx no vidis niekto sa asi nudi

Kachita

No a uz registrovana som aj ja, dnes som mala velmi neprijemny atak. Nech uz len to pekne prejde a budem konecnce ok.