Úzkosť

lencok1

No Kati preto je najlepsia registracia, ja som zaregistrovana ako lencok, lenze som zabudla heslo a mail na ktory mi bol poslany, uz davno nefunguje

lencok1

Ja viem Inuska, velmi si mi pomohla,tym co si mi napisala, ani si nevies predstavit ako...urcite si skvela mamina...aj vsetci ostatni, VDAKA!

katkaxxxnaozajstna

akoze ludia toto je fakt sila, na jednom fore tu niekto pise pod mojim menom a nadava dievcatu "pusate" co ma problemy s PPP, tak toto je uz fakt sila ze sa najdu takito zakerni ludia

inka

vieš lenka ani jeden rodič nerad vidi,ž e je jeho dieta chore,či už ma 5 alebo 25 rokov.preživa to ovela horšie ako svoju vlastnu chorobu.to viem velmi dobre.a je to normalne si myslim.a vidiet dieta že sa ešte aj trapi nad tym ako svojou chorobou ubližil nam,tak to by ma ešte viacej bolelo ako mamu.vieš ono vlastn emoj problem s uzkostou začal tym že sa v našej rodine ocitli zakerne choroby,zrovna na tych mojich najbližšich.viem že to bola moja chyba ,že som to nezvladla a určite nie ich.pretoviem že lenaj sama s tym možem niečo robit a nechcela by som abyvideli oni že svojou chorobou mne ubližili.život prinaša so sebou vela radosti ale s tou sa vieme lahko vysporiadat,mame ju všetci radi.horšie je to s problemami a starostami,snahlymi umrtiami ale aj s vlečucimi sa chorobami.s tym sa vyrovnava velmi tazko.ale patri to všetko k životu tu na zemi a ked sa chceme radovat musime vediet aj preživat tieto ťažsie dni.a potom raz jeden mudry človek povedal,keby nebolo zleho ako by sme vedeli že je niečo dobre?ved by sme s ana nic nevedeli ani tešiť.

oooon

skodi fajcenie pri uzivani Paretinu?

ake mate skusenosti s tymto AD? pokusali ste sa niekto vysadit?

s cim alternativnym sa moze kombinovat?

dik O

sunnie

napadlo ma to aj z toho ze vcera nam umreli 2 ludia v rodine (nastastie taki vzdialenejsi) takze ich najblizsi pribuzni budu mat fasa sviatky.

sunnie

co sa tyka lekarov, ide o to aky maju vseobecne pristup. dnes najst dobreho lekara ktory sa o pacienta ozaj zaujima a ma snahu pomoct je umenie. beru to ako na beziacom pase (ci uz psychiatri alebo klasicky lekari, obvodnych radsej ani nespominam) ved vsade su preplnene cakarne... tak isto dokonca ked vam idu oznamit vaznu diagnozu, umrtie atd. nikto sa s tym nepiple,ved takych pripadov maju x denne a vobec ich nezajujima ze to pre vas moze byt sok a vy na rozdiel od nich to beriete osobne.

lencok1

Inka inak este sa vratim k Tvojemu prispevku, som rada, ze si mi napisala, lebo si maminou a tvoj nazor mi pomohol zmenit pohlad...
Okna mam uz umyte, tak sa idem napapat...