Úzkosť

katkaxxx

lenka, musim to nejak vyspekulovat, vies len ked ja mam fakt uz taky pocit ze si tam budu mysliet ze som uz hypochonder.. bola som tam kvoli alergologii teraz, predtym ma posielali na ortopediu kvoli bolesti v lavom boku (teraz uz viem ze to bolo zo psychiky) ale proste fakt uz mam pocit ze ma tam budu mat za blazna ze tam stale chodim :( ale ked ja si z toho nic nevymyslam, len som normalny opatrny clovek , tak ja uz fakt neviem :( 13.ho januara mam termin u toho alergologa-imunologa, tak ked je imunolog tak by snad mohol riesit aj taketo veci nie?

lenccok

KATKA RIES TO! NEMECHAJ SA TAKTO TRAPIT, ako ja. Aj tie teploty si mi spominala, to nie je len tak, nejaky skryty zapal v tele,ktory mozes mat aj roky. Pritlac na doktorov!!! Neviem co znamena S_IgE (A), ale kedze to mas take nizke, aj nato by som sa spytala. Ja dnes lutujem, ze som nebola "tvrdsia".

lenccok

Kati ja som neni odbornik na zaludok:), mozno posledne tyzdne:)...
Ale jedno viem istotne, mavala som problem s kyselinou a po jedle pocit takeho preplnenia, ktore ma tlacilo do hora, byvalo mi tazko.Niektore veci, co som predtym milovala,mi uz zo styri roky robia zle, ako rybacia pomazanka, salat, co robime na Vianoce, celkovo cibula, vsetko vysmazane,ale ja som si myslela, ze mi len zle travi...

katkaxxx

jedine co som tam nasla blizko hranice je nejake S_IgE (A) to ma byt medzi 0.00 - 100 a ja mam 2.47.. ale tak ked hovorili ze je to vsetko ok.. ah, mame take lekarske okienko

katkaxxx

lenka co sa tyka vyrazok - predtym som nemavala vobec, alebo velmi zriedka a teraz mam vkuse na cele hrozne vyrazky aj na spankoch, aj na chrbte sa mi vyhadzuju.. ah.. ;(( do hrobu so mnou.. ale robim si srandu :) ale fakt ma to stve.. a ked zas pojdem sa vypytovat ku doktorke tak si uz bude mysliet ze som hypochonder, fakt :( wrrrrrrr :/

lenccok

Katuska, ale HP robia iba na vyziadanie...pozri si este raz imunoglobuliny, aj ked ich mas v mezdiach, ak su prilis blizko dolnej hranice, treba organizmus posilnit. Inak skuste to GSE od RNG ja to uzivam, je to dobra vec.
Ja som mala vyrazky na tvari, krku, neskor aj na chrbte, predtym vkuse asi 6 rokov na brade a v okoli ust, to je jeden z priznakov, ze je nieco zo zaludkom, to viem az teraz.
Kachiita ako zaver mam napisane: papulomatozna gastropathia a serlogicky Hp pozitivita, vysledky celkovo budu o dva tyzdne, isli na histolu. ATB mi uz ale lekar nasadil, lebo celkovo ked sa na mna pozrel, vedel kolka bije a aj ked je to z krvi nie vzdy objekt. ja som to mala az prilis vysoke, nebolo na co cakat. Trojkombinaciu ATB uzivam treti den a by ste neverili ako mi odchadzaju vyrazky a svrbenie, co som sem tam mala, taktiez mam prikazanu setriacu dietu.

katkaxxx

kachitaa ku alergologovi urcite skoc.. z pangaminu som pocula ze sa dost pribera :) tusim som ho uzivala v deviatom rocniku nejak dva mesiace a pamatam si ze som vtedy pribrala :)

katkaxxx

ozaj a jednu vec som sa ta chcela spytat Leni - ty si taky odbornik na zaludok - uz dlhsiu dobu sa mi stava ze rano hned ako sa zobudim tak mam taky pocit akoby mi kyselina vyzierala zaludok alebo akokeby som mala uplne zversky hlad a nic nejedla 2 tyzdne, pritom som normalne vecerala a stravujem sa nadmieru dostatocne aj ked na kila je to 55 na vysku 171, takze som chuda.. no a k tomu pocitu v zaludku - proste musim si utekat dat nejaku korku chleba alebo tak a ked ju zjem tak uz je dobre.. ja tomu nerozumiem.. myslis ze je to ok?

kachitaa

Lencok, a co ti zistili napokon?
katkaxxx, ja na vsetky kozne problemy pouzivam Pangamin, mam ekzem a trpim aj alergiamy, ale toto mi pomaha a nedam na to dopustit.
Len ja som nezodpovedna a u alergologa som nebola ani nepamatam.

katkaxxx

lenka, ja som bola na krvi, a bolo vsetko ok (ale to len take obycajne testy vseobecne) aj ked nechapem preco mi povedali ze vsetko ok, lebo tam mam znizenu hodnotu MCHC co by malo byt nieco ako koncentracia hemoglobinu v krvi, mam aj na tom papieri znak "-" lebo to mam znizene.. a je tam nejake imunologicke vysetrenie na tom papieri, nejake S_IgA a tak a to je vsetko ok, tak ja som z toho uz uplny blbec :((( a ako sa ti to prejavovalo na kozi?