Úzkosť

lenccok

Katuska to si nevsminaj, jeden cas sme tu mali jedno individuum, ktore neustale utocilo na Veve. Niektori ludia su chori a robia taketo hovadiny, nebudem sa cudovat, ak sa aj teraz niekto taky ozve...

katkaxxx

baby toto je sila, niekto teraz zase kopiruje moje prispevky co som davala sem na forum vcera a dava ich do tej temy ktoru som spominala ze tam pisali pod mojim menom.. niektori ludia sa fakt velmi nudia

tatiana26

Len som vám chcela oznámiť, že som si z vás vzala príklad a zaregistrovala sa, lebo chcem tie byť zelená :) takže žiadne ooo tu už nebude :)

lenccok

Urcite by ich mal riesit! Vies co aj o mne si mysleli ze som hypochonder a mozem sa na nich vykaslat. Nech si myslia...neviem kto urobil vacsiu chybu, vsak oni podcenili moje zdravie. Ked som bola u ORL lekarky povedala mi, slecna to nie je dobre, ked mate stale tu zvysenu teplotu, to signalizuje zapal v tele, ani ta vasa pokozka sa mi nezda. Ja som povedala, ja mam problem aj so psychikou a pripusuju to tomu. Zacudovane sa pozrela a povedala: Vy sa nemate rady? No ja by som to len psychike nepripisovala." Povedala ze musim absolvovat vsetky vysetrenia.