Úzkosť

Kachita

Viem, presne ako sa citis. Ja som tymto raz uz uspesne presla a teraz po mojich skusenostiach som schopna verit tym bludom v hlave, ze to nikdy neprejde a budem takto trpiet nastalo. Musi to prejst, su ovela horsie veci.

Kachita

Lady1, stres to spusta, aj ked mozno uzkostnejsie vnimanie sveta mas v sebe. Sice ani flegmatik nie je uplne voci tomuto chraneny. Ja som dnes bola vonku v lese, tak som sa vybehala, citila som sa skvele, cestou domov som sa zastavila v obchode a tam ta uzkost, no strasne. Opakovala som si, ze nic sa nedeje ale citila som to strasne. Ja mam aj fyzicke priznaky a hlavne tie psychicke, ale musime to nejako prekonat. A okrem toho, videla si niekde v novinach, casopisoch ci v Reflexe ci v inom bulvari spravu ze niekto sa zosalel?? Tym sposobom ako sa obavame my, ze zosalieme?
Nie, nevidela. Ani neuvidis. Dnes je nepekna doba.

lady1

ale kdeze, ja mavam len proste dobré a zle obdobia, a vzdy ked mam to zle tak uz si myslim, ze to neprejde, ale ono to vzdy prejde, ja uz som mala navymyslanych tolko veci najnovsie mam toto. Fyzicky som ok. Od noveho roka menim pracu a myslim, ze z toho mam tieto stavy. A pritom viem, ze je to blbost, ale je to fakt hnusné, citim na hovno.

misiak

lady hlavne klud.
presne to iste som mal aj ja a zrejme vsetci.
prejde to len sa hlavne nepozoruj.
hovoris ze uzkost ta chytila pred dvomi rokmi.to odvtedy mas tieto stavy?

lady1

Ahojte vsetci, pozorne sledujem vase prispevky aj ked sem neprispievam. U mna sa spustila uzkost asi pred dvomi rokmi, aj ked neviem vobec z coho, mala som aj zopár fyzických príznakov, ale skor ma trapi, ze sa citim zle psychicky. Mam pocit, ze mi prepne a uplne sa zblaznim a toho sa bojim najviac a konkretne teraz za posledne tri dni som sa zacala strasne sledovat, co ako hovorim, aby som nepovedala neco zle a tym padom ma z toho chyta uplna panika. Je to uplna blbost a ja o tom viem, stací len, aby som sa na seba tolko nesustredila, ale akosi mi to nejde a ja mam z toho strach. Myslíte, ze to môze byt zo stresu, ktorého som mala za posledné dni strasne vela?

Kachita

Dobre ranko prajem :)
Predpokladam, ze mate velke cizmy a este doteraz ste nevytiahli posledny kusok mikulasskeho darceka :) Alebo ste sa do neho celeho pustili?

lenccok

Pekny dnik vsetkym prajem...
inak medzi recou tema hygiena klitorisu, niekto tam pisal tiez pod mojim nickom, ale uz ma smolu!