Úzkosť

karol 23

mne sa zapacila cca.3-4 rocna Melinda,taka zlata,ale uvidime ako to cele dopadne,najprv vyskusame hostitelsku a ak by to fungovalo tak pristupime na pestunsku

ooo/táňa

Monika tak super, u nás to funguje inak, oveľa komplikovanejšie. Len aby si si vedela vybrať potom :) Ja teda neviem, či by mi to šlo, už keď sa naviažem na viaceré... a oni na mňa... tak možno napokon budeme mať plný dom detí :D

monika9

caute vsetci.......No misiak slivovicka a jak ma nastartovala ale vsetko s mierou....Vcera sme boli v tom deckom domove,no zlate deticky su tam...Tani netreba ziadne psychotesty,rozhodli sme sa ze tam budeme cez vikendy chodit a postupne spoznavat deticky,potom si casom nejake dietatko vyberieme.....teraz im chce este pohladat sponzorov,nemal by to byt problem.Od januara startujem do prace.

adulik

Ahojte, KATICHA,u mna to v zamestnani vedia len 4 najblizsi kolegovia,a to nas okolo 100,potom to vie rodina, a exmanzel byvaly priatel, a jeden uzastny cloviecik tu na nete...dnesok som prezila so sestrickou a jej priatelom, v pohodke...tak vam,nam prajem peknu ,kludnu nedelu..,a este vitam novych prispievatelov,ktori vobec nemusia mat nejake obavy, ci strach tu napisat svoje pocity...my sme totizto nimi presli,presnejsie prechadzame stale,, takze kludne do toho...papa

sunnie

Milos,je sanca vo W dostat normalnu pracu (myslim napr. administrativa, bankovnictvo atd.)? Lebo tiez nad tym rozmyslam ale pocula som ze nechcu zamestnavatelia vybavovat prac.povolenie.

sunnie

Baby inak s tymi vyrazkami ste ma zaskocili, mne sa tiez barsco vyhodi a uz som davno za pubertou. Ale photoshop a makeup to spravia :))))
Tiez som mala/mam problemy so zaludkom (vela kyseliny, gastritida) aj som bola na sonde 2x a brala lieky ale to bolo davnejsie. Tiez sa citim ako hypochonder lebo ma suzuje vselico kvoli tej oslabenej imunite, ale uz to beriem pomaly automaticky - ja uz si take veci ze nadcha,bolenie hlavy,hrdla atd ani nevsimam a ked som uz PN tak to ma musi riadne zlozit.

sunnie

kachita, u mna nikto mimo par najblizsich ludi (a vas :) nevie ze trpim pp a depresiami. ani to neplanujem nikomu rozpravat lebo nie kazdy to pochopi a nemienim s tym ludi nejak zatazovat.

misiak

lady za co by si sa mala hanbit?nechapem.
kludne povedz co ta trapi ved vtedy sa cloveku ulavi.tu sa musis uplne otvorit.nikoho tym nezatazujes.
kazdy ma tieto pocity len treba ich vediet eliminovat.a ako ty hovoris ze vzdy to prejde,tak ked pride ten pocit tak vtedy sa rozpamatajj na to ako to vzdy preslo.
kazdy clovek dokaze zmenit svoje myslenie a to velmi lahko.
takze?
hlavne sa prestan sledovat a tym prejde aj cele trapenie.nieje to ziadna veda.
je to nasa povaha ktora nam kaze zamyslat sa ale my to myslenie dokazeme presmerovat.
takze?
pekny nicim neruseny vecer :)

lady1

Misiak, Kachita dakujem za vase povzbudzujuce slova, ja velmi dobre viem, ze sa nic nestane aj sa snazim nepozorovat sa a este k tomu takáto blbost, normalne som sa hanbila napisat sem, ze sa pozorujem ako rozpravam a ci som nepovedala nejaku blbost. Ano je vela horsich veci, viem o tom, ale akosi sa nemozem prestat pozorovat. Och, uz aby bolo lepsie. Len tak pre zaujimavost napadlo nieco podobne aj niekoho z vas?