Úzkosť

Kachita

ahojte
no ja beriem seroxat pol tabletky, a zatial sa zubami nechtami drzim, aby som nezacala s vyssou davkou. rano sa zobudzam nervozna, ale k veceru je normalne lepsie. ale este som plna obav, bojim sa ist do obchodu, vyhybavy sposob je vsak zly. Treba ist hlavou vpred.
Ale dnes som sla do lesa a tam sa viem tak upokojit, to je nieco tak krasne, tak nadherne, ze viac ani nepotrebujem.
Ale myslim si, ze tento svet, system a zivot sposobuje, ze ludia trpia takymito svinstvami.

ooo/táňa

Ahoj Veve, tak, no... celkom dobre, ale veľmi pomaly... už to orientujem iným smerom, nečakám na účinky AD, lebo iné už asi nebudú... tak skúšam iné možnosti. Je mi lepšie aspoń o 30% oproti predošlým mesiacom, ale keby bolo ešte lepšie, tak teda vôbec nenamietam :)

Veve

ahojte
Takže po dlhšej chvílke som tu opäť.Tento týždeň som bola u mojej psychiatričke.Dávku seroxatu mi upravila na jednu aj pol denne.Takto mi to vyhovuje.Xanax mi vysadila pretože mi nerobil dobre.Bola som z toho omámená a strašne ospatá.Takže mi dala Rivotril.Dúfam že nebudem zase po ňom ospatá pretože by som skoro nič neurobila.
Lenčok ako ti je?Ešte ťa stále bolí žalúdok.Včera u nás doma bol Miluláš.Malá sa zlakla čerta a začala plakať.Inak malá dostala asi dokopy šesť balíčkov a prevažne tam bolo ovocie.
A ako ste vy strávili Mikuláša?

ooo/táňa

No Monika, tak už aj vieme ako sa volá tvoj muž :) Apropo on sa ako k tomu stavia? Chlapi s týmto mávajú zväčša trochu problém... Taká maličká? Si hovorila, že väčšiu chceš, nie? Ale jasné, to sa nedá vedome ovplyvniť, pri niektorom dieťati to proste budeš cítiť