Úzkosť

Kachita

Ja mam casto zvlastne zavrate popri PP, takze pri soferovani sa citim lepsie ked je niekto so mnou. Ale tesi ma, ze vies soferovat aj popri tych liekoch. Mas to asi v krvi :)
Misiak, cim dlhsie budes v euforii, tym lepsie. Lebo aj ked prestane na chvilinku, budes vediet ze existuje. A to, ze to zvladas bez AD znamena aspon pre mna vela.
Prajem vam krasny pondelok.

adulik

Ahojte vsetci, pekneho oneskoreneho Mikulaska Vam vsetkym tu prajem...inac,Monika drzim palceky...Tani som rada,ze sa takto realizujes, Milosko tesim sa, ze si sa odhodlal robit vodicsky...inac, co sa tyka soferovania,je to moj , aj pri tychto nasich stavoch,snad jeden z najuzastnejsich relaxov,jazdim denno denne, aj popri neurole, cipralexe, ci rivotrile...nemam s tym problem,nemam znizenu pozornost...tak neviem, hor sa do toho...prajem pekny zvysok nedele,a vela sil do noveho tyzdna...

tatiana26

píšem zaregistrovaná chlapci, všímate? aký ste mali víkend? Ja celkom pekný, trochu dosť unavená som, veľa spím v noci, aj 9 hodín(s tým nie som vôbec spokojná, ale inak pohodka, je také obdobie vhodné na pečenie, tak sa realizujem :)

tatiana26

čawky priatelia, Sunnie ja myslím, že AD neovplyvňujú pozornosť pri šoférovaní, takže iba ak si dáš neurol alebo niečo podobné tak by si nemala sadať za volant

Kachita

jasne ze to s tym inhalatorom bolo vtipne, je to smiesne co si dokazem vymysliet pred cim sa musim chranit. som zvedava najblizsie, ked budem letiet, kde bude inhalator :)

sunnie

misiak tak vela stastia, hlavne ked budes soferovt tu v BA :)
tiez sa bojim soferovat aj kvoli liekom, co ak nahodou ovplyvnia pozornost a tak.