Úzkosť

monika9

poviem im ked budem mat podpisanu zmluvu,uvidim v stredu.Tak budeme len chvilu na party lebo na druhy den ideme do domova....

tatiana26

Rozkošné, všetci dnes mám divné pocity... :)len každý iného charakteru... U mňa je to už lepšie. Idem do sprchy a cvičiť... Miloš to sú vážne dilemy... daj vedieť, pre čo si sa rozhodol :)))

monika9

noja som zapla pracku aj mna chytaju tie divne pocity ale oni prejdu....ja sa chystam kupit babiku,boze ja som v hrackarstve pekne davno bola

tatiana26

Dobré ránko, no Monika tak to je super, takých chlapov sa veľa nenájde. Miško pečiem hocičo, všetko ma baví :) Dnes mám akési čudné pocity od rána, ale skúšam to neriešiť a nemyslieť na to. Pekný deň

monika9

jaj ozaj co sa tyka mojho muza tak ten by ich bral vsetky,paci sa mu taky napad si vziat dieta a dokonca povedal ze aj dve

monika9

caute tak vcera sme oslavili kamaratkine narodeniny,bolo fajn.....Tani ta mala mi tak padla do oka,inak nie je biela ale je taka zlata....v sobotu pojdeme zase kuknut deti,malej kupim nejaku babiku,sestranica moja ma 14 rokov normalne chytila ziarlivostny zachvat ked sme oznamili ze si budeme brat dieta z domova

misiak

kachita dakujem.
ale ci to zvladam bez AD uvidime az o 2 tyzdne,lebo oni posobia dlho :)
ale myslim ze s tymto nemam problem.clovek citi kedy je sam sebou.
aj bez AD :)
jednoducho prisla ta chvila ktoru zazije kazdy.rano sa zobudite a zrazu bude vsetko zle prec :)
verte mi.zaklad je rozpamat sa na to dobre co bolo pred uzkostou,a vtedy zistite ze sa nic nezmenilo a ze ste zdravy ako predtym.
viera a ten pocit s toho dostane kazdeho.
niekomu to trva dlhsie a niekomu kratsie ale jedno viem naisto kazdy sa z toho dostane.
pekny vecer vsetkym