Úzkosť

lenccok

Poprosila by som Vas o radu. Nakolko mam toho helicobactera s velkou pravdepodobnostou ho ma aj moj partner. Lenze jemu je niekedy jeho zdravie ukradnute, pretoze ma vela prace. Uz davnejsie som spominala, ze pokial som ho nepoznala bola som zdrava ako ryba. Kedysi robil vrcholovy sport, potom prestal a nabral 30kg a velmi nezdravo sa stravuje, mam pocit ze aj on je podrazdeny z toho vsetkeho, podla mna nie je zdravotne ok. Ja by som sa rada dala dokopy a bola by som rada keby on tiez, ale ak si to HP budeme navzajom prenasat bude to zacarovany kruh. Prezili sme toho uz dost vela, aj zleho, ale ja som taka, ze sa snazim napriek vsetkemu byt s nim. Obaja mame chyby. Zasa prevysuju tie pozitivizmy.
Neviem ako ho donutit ist na vysetrenie HP, najidealnejia je gastroskopia, ale to on tak lahko nepodstupi. Jeho typicka veta, nemam cas, musim zarabat. A po doktoroch sa mi nechce, najdu mi este xy diagnoz, takto mi je dobre. Na krv by aj isiel, ale to nie je az tak objektivne.

monika9

mam rada poriadok ale to som uz prehanala ako ani nie s tym upratovanim ale s tymi pocitmi ked bola u mna ta navsteva alebo ked niekto u nas spal,odlahlo mi az ked som vsetko upratala,mala som taky nepokoj ci co,napatie...

lenccok

Ale tak viete co sa hovori, mudry clovek je panom svojich myslienok, blazna ovladaju myslienky...tak sa aspon na tom zasmejme:)

lenccok

ja uz s tym nejaky problem nemam zatial, ale lespia je prevencia, najtazsie je odhadnut, c je este "normalne" a co je uz "posadnutost"

lenccok

inak neviete ako mam najst temu o helicobacter pylori liecba? aj ked zadam do vyhladavania, nie je tam ta tema, ktoru potrebujem, zakladatelkou bola ethel a bolo tam asi 128 prispevkov...vsetko mozne mi najde ale toto nie

monika9

no ja som presla maniou umyvania okien,mali sme 5 izieb,2 chodby,kuchyna,okna velike.Potom som mala maniu upratovania dokladov,umyvania podlahy,prania....pranie mi zostalo...ludia mate doma mycku,my mame teraz a nejako sa mi nelubi ako umyla riad

lenccok

To neni o tom ze poriadok ma kazda zena, monika my vieme o com hovorime:)...
Mimochodom niektore zeny Ti kaslu na poriadok Misiak

tatiana26

Mišiak to veru nie je... ja nie som otrokom poriadku.. moje heslo je, že byt má slúžiť mne, nie ja jemu...

monika9

poriadok ma rada skoro kazda zena ale toto je nieco ine misiak,teraz to mam potlacene nastatie,lepsie sa takto zije