Úzkosť

monika9

neviem ja zatial beriem ad,bez nich by som zase asi upratovala a stresovala kym by nebolo vsetko dokonale,moja svokra ma tiez nieco podobne,aj zahradu by povysavala keby sa dalo

monika9

aj mne sa to este stava ale tie ad to dost potlacaju,ked napr.bolau mna nejakanavsteva hned od zaciatku som myslela na upatovanie po tej navsteve,teraz je to uz ok.

monika9

aj ja som mala nieco podobne lencok,vsetko muselo byt dokonale upratane ale od kedy beriem ad-cka tak to povolilo,uz mi nevadi ze havko skoci do postele so spinavimi pacami....a uz nemusim dokola upratovat ale tym nechcem povedat ze nemame upratane

misiak

Caute. Milos tak ty si taky nebezpecny ked si vypijes? :) ja som to skusil v sobotu a tym ze vsetko bolo uplne fajn ma to este viac spevnilo :) som naozaj rad ze je to zamnou :) bal som sa ze alkohol spusti nejake myslienky ale nestalo sa. Uz som vysadil aj spitomin :) to je paradne ked ta napadaju take myslienky :) treba sa obdarit :) tanicka a nieze vsetko stihnes spapat do vianoc :) vcera som bol dlho hore tak teraz by som spal. Zas ten nestastny travian :)

lenccok

ahojte vsetci:)
zaujimalo by ma ako sa da bojovat s perfekcionalizmom a aj s lenivostou, niektore baby to tu uz spominali...