Úzkosť

tati

ahojte vsetci,ako sa mate?mne sa vcera vecer polepsilo,uz-uz som si zase myslela,ze je to za mnou,no dnes ma este stale obcas prepada uzkost a triaska a este stale mi nechuti jest,aj ked sa to zlepsuje.kavu som uz nevidela 3dni,a to ja som taky ten kavickovy typ:-)vo stvrtok mam druhe sedenie so psychologom,tak som zvedava.moja znama si mysli,ze mam 'commitment fobiu'-strach zo zavazkov vo vztahu...stretol sa niekto z vas s niecim podobnym?

agaven

ahoj katulik ako ti je tu je pekne v P.B sneh tu je tiež je mi faj tak pojdem s cerou na kopec len neviem ako tam budem liezt no už viem ja stat a ona nech sankuje hore dolu držkaj sa pa pa

agaven

ahojte aj ja som tu ahoj aj monik tie deti to je pekne ja mam len jedno a druhe mi dokt.zakazuju no vydržim tie mesiace bez liekov budem odpadavat nevadi a budm mat babo no čo ma 7 moja dcera a vek moj no bolo by načase aj ja so si dala kavu ale taku slabučku vonku je pekne no pojde aj s dcerou na ten kopec mne je dobre trošku som cvičila je mi fajn aj vy sa držte pa pa

tatiana26

LAURIKA nech si to nájdu na nete, alebo im to nájdi ty... je tu toho popísaného už veľmi veľa o nej... áno, panická porucha je peklo a kto nezažil, nikdy neuverí... MONIKA no dobre, tak mám iný :)

monik9

tani ty beries iny druh sertralinu ako ja,tento druh co mam ja napr.nemozu brat ludia co trpia depresiou...nepomohlo by im to.Ano kava skodi

laurikaa

ahojte,napiste sem aka je pan.porucha strasna,co su to za stavy,moja rodina nechape,neveri,aj moj priatel pozera na mna ako keby si vymyslam,je mi zle a oni neveria...co mam robit

tatiana26

Monika Sertralín je AD ako každé iné, veď ho tiež beriem... väčšina nových AD sú vychytávače serotonínu

monik9

beriem uz len minimalnu davku sertralinu,ale tento sertralin nie je take ozajstne Ad-cko je na podporu serotoninu,nezahana pocity uzkosti,na to uz neberiem nic.Uz v pohode pijem aj kavicku aj dve niekedy.S tymi detmi je to tu takto,uvidime ze co nam vlastne schvalia,tu moc neuznavaju pestunsku strarostlivost