Úzkosť

tatiana26

Monika a čo to znamená, že ad-čka berieš len mierne? to už vysádzaš? dúfam, že doktor o tom vie, inak sa ti to vráti ako bumerang, s tým radšej nešpekuluj... Aha, takže všetkých 10 detí sa bude u vás striedať, zaujímavo to tam majú zariadené...

monik9

neviem ci som uz pisala ale od 13-ho nastupujem do novej prace,ale zmluvu budem mat spatne od 1-ho januara,tak sme sa pekne dohodli,sa uz tesim,uz sa mi nechce doma sediet,mam volno este prave sa mi aj hodi kvoli tym vybavovackam po uradoch.....inak mam este stale take divne sny,uz nepijem ani medunku ani guajacuran neberiem,len horcik-ked nezabudnem a ad-cka uz len mierne.Dokonca som rozmyslala aj nad nejakym studiom,ale to ma este cas chvilku,objavila som totizto jednu sukromnu fajn skolu.Len este najprv chcem vediet ze ako to dopadne s detickami a muz sniva o novom jeeape....

monik9

ahoj tani,ja sa mam fajn uz som spat z uradu a uz varim obed,v stvrtok k nam pridu zo socialky na obhliadku a este treba potvrdenie od lekara a vypis registra co moze byt problem pretoze my mame slov.obcianstvo a tu slovensky vypis nevydaju a na slovensku sa vydava len odpis,vypis len sbs-karom a policajtom vydaju.Tak uvidime.Poziadali sme zatial len o hostitelsku nie pestunsku starostlivost,tam sa totizto posuzuje ci manzelstvo trva uz viac ako tri roky a ak nie tak to neschvalia.Deti zo skupiny by k nam chodili na prazdniny a vikendy,neudali sme konkretne dieta,my chodievame do skupiny 10-tich surodencov,tak si mozme postupne brat k nam,naraz sa to neda.Uvidime ze ako tzo cele vlastne dopadne.Povolenie nam vyda po posudeni prislusny soc.urad kde zijeme a mena deti uz maju takze to neriesim a vek maju od 3 do 15 rokov v tej skupine,tam patri aj melinda ale matka im volala na novy rok takze neviem ako bude ona postupovat,to nie su pravne volne deti len to najmladsie z nich je vydane aj na medzinarodnu adopciu.Teraz domov podal ziadost na tie deti aby mohli byt pravne volne ale to trva nejaky cas a kto vie ako sa ktomu postavia ich rodicia,zevraj ziju teraz v anglicku...

tatiana26

Ránko, Monika prečítala som si teraz tvoje príspevky včerajšie a ty sa nám nejako meníš v myslení :) Držím palce s tými detičkami, daj vedieť ako ste dopadli a aké máte vybraté - mená, vek atď.? A aké povolenie? Na základe čoho?
Ja som dnes od 6 bola hore, vstala som, dala som si čajík, čítala a potom som zaspala znova... a teraz som samozrejme na odstrel, to neviem, či to do obeda predýchám... :)

monik9

caute vsetci,tak dala som si dobrucku alzirsku kavicku,jezisko mi priniesol paradny dolce gusto tak to sa vari kava...,padam do sprchy a pak na urad..drze mi palce,dam vam vediet ze jak sme dopadli ohladne deti...inak som ok,len sa mi nechcelo vstavat uz druhy den nejako,to bude tou tmou a pocasim je tu jak v rusku minus 20 stupnov

tatiana26

Aj tu krásne sniežikuje :) hm, mne tá akupunktúra veľmi nepomohla myslím, ale to bolo asi skôr tým, že to nebola veľmi dobrá odborníčka, nemala s tým čo sa týka úzkostí žiadnu skúsenosť... ale mám v pláne ísť znova na ňu, len inde...

misiak

katka,viem co myslis ale toto je uplne ine.ked clovek pozera tv a dostane pocit ze zosalie tak vtedy pomoze ist von.
pokial mas pocit ze vykocis z okna,vtedy je najlepsie tam ostat a postavit sa tomu.su to rozne situacie,ale v podstate mas pravdu.
aj tu krasne snezilo

katkaxxxx

misiak tu nejde o masochizmus. ako myslis ze som sa odnaucila tie haluze ze sa bojim nozov a vysokych poschodi?? tak ze som z tych miest neutiekla za niecim prijemnym ale som si dokazala ze to zvladnem a zostala tam. a to samozrejme nemam z vlastnej hlavy ale od psychoterapeuta. inak tu v BA je krasne nasnezene, ako z rozpravky, robi mi to strasnu radost ako malemu decku :) prajem dobru noc

bond 2001

Adulik vsetko najlepsie k meninam ja som Adriana.A inak aj mne hovorili ze akupunkturou sa da trocha tutoPOTVORU skrotit .No clovek skusa vselico ale ked ti jeuz celkom fajn vtedy sa to znova ozve,to preto aby si na nu nezabudla ale adulik da sa z toho dostat.Ked to mala moja mamina tak jej dokt.hovorili ze je to choroba mladych.Vacsinou po 45-50 ke ma malo ludi.Viem ze to neni ziadna utecha ale snad nas to prejde aj skor. ADKA

tatiana26

ADULÍK to ma mrzí, ale musíme vydržať, nič iné... U jašicu som ja bola, kedysi pred rokmi, keĎ mi tieto stavy začali a nikto nevedel čo to je... stále sa ma pýtal, či sa mi už tá hlava prestala točiť, ale ja som tam zažívala peklo... akože vôôôbec mi nepomohol