Úzkosť

tobi

bond 2001, poradmi ako mam ten mozog zamestnat?lebo ako sa to vsobotu vratilo po roku, neviem kudy kam..co robit ak to pride alebo zacina..

misiak

tobi ved psychiater je na to aby pomohol.ale musi byt dobry,to je zaklad.
:)
urcite sa to zlepsi,tomu ver.
a chbticu si daj vysetrit,necakaj na nic.ked ta neposle jeden tak ta posle druhy lekar

tobi

bond2001 ja mam bolesti chrbtice krcnej uz asi tak 3 roky..vies co ma trapi, ze lekar mi za tie roky urobil jeden snimocek a hotovo..jasne nasluboval, ze ak si dam vybrat krcne mandle tak ma posle na ct-cko..bla bla mandle vonku nehovorim o tych bolestiach..a ct sa zase nekona..ale mna uz to doslova serie, lebo kazdy den po prebudeni bolesti ktore trvaju cele dni, uz sa poriadne nemozem vytocit do pravej strany..a snimok bol hrozny..ako krcnej tak hrudnu mam ohnutu...ja mam pocit ako keby som sa chodila len tak k lekarke-stazovat...zajtra sa chystam k obvodnej ale uz budem tvrdsia a stat si za svojim..a idem aj k psychiatrovi,lebo nezvladnem tie stavy sama...ake su tvoje stavy? mozes opisat?

bond 2001

Ahoj Tobi chrbtica aj mna boli a hrozne u mna je ten problem ze ja tie potiaze mam z chrbtice.Ked to na teba ide skus sa ponatahovat ,ponapinat svaly lebo stres sa najviac uklada do chrbtice,teda u mna.A cudujem sa takym co sa ti vysmievaju ja som tiez hovorila ze nikomu neprajem nic zle ,len kto mi neveri tak nech to preciti co ja aspon na2-min. na viac nie je to potvora choroba a na lieky sa moc nespoliehaj tu fakt ti pomoze len zamestnat mozog .A ja som na tieto veci dosla tu medzi priatelmi.adka

misiak

tobi v zivote nepridu len take stavy co cakas,ale aj take co necakas.
bohuzial.a preto neostava nic ine len bojovat.

tobi

adulik, je to hroozne peklo na zemi..myslela som, ze uz to nepride..su to hrozne stavy a mna este neskutocne boli chrbtica.. amusim sa starat o mojho synceka ktory je prave chorucky..ako to zvladas ty? beries nejake lieky? co robis ked pride stav?

tobi

tatiana26 ja som to mavala este pred 5 rokmi, ze ma to chytalo na ulici..ale nejak som sa dostala s toho bud lexaurinom alebo len tak s kamoskami..ale stale sa to vracia v zime..ten posledny rok som nemala stavy, ale aj ked som sa citila stastna s tobinkom som vobec nechodila vonku..ked tak s priatelom a malym..alebo na aute..vies ako velmi by som chcela byt ina a nie taka citlivka ..ano bojim sa o seba viac odkedy mam syna, aj o druhych..ako na tom pracujes ty? porad prosim..a ake lieky beries, a mavala si niekedy aj bolest na hrudnej kosti? mna boli strasne chrbtica krcna aj ten hrudnik, az mam strach co to je...a este teraz viac..

adulik

Ahojte, LAURIKAA, kto to nezazil, ten nevie, co to je, je to peklo na zemi, ja som tym tiez na zaciatku prechadzala sama, nikto tomu nerozumel, mysleli si, ze si vymyslam, namyslam, no dodnes to beru nejako tak...daj im precitan nieco, snad ta pochopia...MONIKA, drzim palceky k detatku...TANI, dakujem velmi pekne, no k tomu, ze mi je tak zle, tak ma este boli strasne hrdlo, mam teplotku, pojdem zajtra k lekarke, len ma trapi, ze to prislo teraz, ked mi treba ist vo stvrtok do robotky...ADI, dakujem velmi pekne za blahozelanie, TOBI, nezavidim ti, aj mne sa to vratilo po dlhej dobe, asi po roku, ale v takej intebzite, ako na zaciatku, nechapem , no musime ist dalej nie...tak sa zatail drzme

tati

tatiana26, snazim sa robit presne to,co vy vsetci ostatni...vystavovat sa tomu,co mi sposobuje najvasci strach. ja uz som sa s nim preto viac krat rozisla, ale to nie je riesenie.takto budem utekat donekonecna od kazdeho. on totizto nie je prvy s kym to mam...a doteraz som vzdy utiekla.jediny s kym som to nemala bol o 5 rokov mladsi chalan, s ktorym som viac nebola ako bola,takze si myslim,ze moje podvedomie to vyhodnotili ako nezavazny vztah a nerobilo mi problemy...najskor som si myslela,ze to bude asi ten pravy...ale ako moze byt ten pravy ked permanentne popijal a pofajcieval marihuanu?