Úzkosť

silvinciatko

no to mavam aj ja....a nejak tazko sa mi vybavuju situacie ktore som zazila....
a vsetko nejako "slabo" prezivam, akokeby sa to netykalo mna...

katkaxxxx

pri uzkosti byvaju aj problemy s pamatou. to je jeden z priznakov. ja mavam napr. problem si spomenut co som mala vcera na obed alebo co som robila vcera doobeda a podobne.

silvinciatko

a nematie niekto niekedy taky pocit, ze nieco, nejaka udalost, ktora sa udiala pred par dnami sa vam zda a mate pocit, ze sa to stalo straasne davno? nie dva dni dozadu, ale aj par tyzdnov? Akokeby som ti e udalosti nejak neprezivala tak ako mam...a zda sa mi ze uz boli hrozne davno....a ked ich je vela ( kopec ludi a vela situacii ) tak nestiham niektore situacie nejak vstrebat...
Hlavne sa mi zda, ze to co bolo napriklad vcera s ami zda ako keby bolo pred tyzdnom....neviem ci chapete som tym chcem povedat..

katkaxxxx

alkohol uzkost mozno na chvilku odstrani ale celkovo je alkohol maximalne nevhodna vec pri uzkosti, pretoze ju z dlhodobeho hladiska zvysuje. takisto kofein a ine veci. tati, tak asi tam bude nejaky problem alebo blok v hlave, treba na to urcite psychologa, drzim palce, nech na to spolu pridete

tati

alkohol spociatku uzkost odstranuje,no mozes sa do toho tak zamotat,ze miesto uzkosti budes riesit este aj alkoholizmus a depresie...

silvinciatko

Ahojte,
u mna je to naopak...mne je rano dobre, potom okolo obeda sa to zacne kazit, potom mije zasa dobre a vecer je to des...neviem spat, stale sa len prehadujem...mam cudne sny a hrozne pocity...akokeby som sa sla zblaznit..
Ako vplyva alkohol na uzkost? Odstranuje ju, alebo znasobuje?

tati

katkaxxx,vies co je zvlastne,ze ja sa niekedy dokazem ukludnit zazracnou formulkou 'nic nemusim,nemam priatela,nemam ziaden vztah,kedykolvek sa mozem rozist' a ak priatela na par dni aj vylucim a nevidim ho,tak sa mi to vzdy zlepsuje...je mi vsak luto takto ho chudaka trapit.ja ho lubim,ale vzdy ked citim,ze uz sme k sebe prilis blizko,tak to vacsinou zacne...

katkaxxxx

tati, pri uzkostiach a depresiach to byva tak ze rano je horsie a najlepsie je vecer. tiez sa najlepsie citim vecer, akoby vtedy odisli vsetky starosti...