Úzkosť

tatiana26

KEITUSKA tak už mi to je jasnéééé, ty si proste mala v práci parádny panický atak a to máš celkom prirodzenú reakciu, lebo ľudia sa podvedome alebo vedome vždy vyhýbajú miestu, na ktorom ich panický atak stretol. Uvediem ti príklad so mnou... ja som mala najväčší panický atak doma, vo svojom novom byte, z ktorého som sa hrozne tešila, bolo mi v ńom hrozne dobre a milovala som ho. Od toho ataku som mala hrôzu pokaždé, keď som mala do toho bytu vstúpiť, začala som sa vyhýbať tomu, aby som tam musela ísť, prespávala som u našich a utekala z domu. Potom sme boli týždeň na dovolenke a úplne najhorší pocit bolo vstúpiť do svojho bytu, hneď mi bolo na umretie... Odkedy sa mi podarilo môj stav trochu stabilizovať, tak svoj bytík zase milujem, zase tam rada chodím a na atak už spomínam len zriedka... takže vidím to tak, že to máš to isté a žiadnym doktorom už chodiť nemusíš, lebo máš normálnu panickú poruchu...

bond 2001

keit.. stres moze zapricinit ze ti hapruje menzes .Aodkedy to mas takto ,to len teraz?jJa to teraz dostanem skor o volaco ale dok. povedal ze je to zo stresu .Ale pri stitnej zlaze takto hapruje menzes .Moja suseda ma stit. zlaz.ma problemy aj so stolicou ,ona sa prejedava a pritom chudne neviem ako ty ale ona uz je v pohode berie lieky .Preto ti hovorim ze to neries az ked budu vysledky potom uvidis a ukludni sa uvidis bude dobre.Len si tu hlavu makovu nelem nad hlupostami ADKA

keituskaaaa

Ja viem,ale je to tazke,velmi tazke..chcela som sa spytat,sposobuje ta uzkost aj problemy s menstruaciou?pretoze ja ju mam uz 2krat v mesiaci..este sa mi to nikdy nestalo

bond 2001

Keituska prosim ta pekne ,ze zauzlene creva ako mozes mysliet na taku hlupost.Neboj s pockaj si na vysledky a potom uvidis .A teraz keby ti aj zistili PP !! Vies kolko ludi to ma ,vies kolko ludi zije v uzkosti ani o nich nevieme.Nesmies si vsugeruvavat choroby to je to najhorsie to akoby si tu MRCHU vyzivovala .Lebo ona sa zivy strachom ,a cim viac sa stresujes tym viac sa ta drzi,neboj sa prejde to len chce to cas.Stastny to ludia ktory si z nicoho hlavu nerobia .NESMIES mysliet na take veci ze si urobis volaco si este mlada budes mat rodinu,budes stastna ale musis preto volaco spravit aj ty a nespoliehaj sa na lieky,tie ti pomozu na chvilu.AHOJ adka

tatiana26

Nestíham to tu všetko čítať, lebo ma oči bolia, miestami sa mi až svet rozmazáva, ale teraz som sa vrátila z toho obeda s bývalou šéfkou, dobre bolo, vraj má v pláne niečo vymyslieť a potom nás zamestnať u nej zase :) A ešte som skočila na kávičku s bývalým vybaviť nejaké finančné záležitosti - však čo už iné :) a polomŕtva som sa dotrepala domov a nutne si musím oddýchnuť, uf

baabika

No tak aj to ešte nemám potvrdené od psychológa, že tým trpím, ja som len stihla obehať všetkých tých ostatných:) A jasne, musím sa z toho dostať, ja tomu verím a tak to aj bude, už len kvôli sebe a priateľovi a budúcnosti, ktorá nás čaká. Koľko sa zvykne čakať na termín u psychológa?

katkaxxx

no lenze ked predtym zle nebyvalo a zrazu je, tak na to musi byt nejaky dovod a nejaka pricina ktoru treba odstranit. nemyslim si ze by sa to vyriesilo zmenou prace.

katkaxxx

monika presne tak. ja si spominam ako som tu tiez cela zmatena pisala a pytala sa ludi co so mnou je, ale odvtedy som sa dost naucila, vdaka mojmu priatelovi sa mi otvorili oci co sa tyka vztahov okolo mna a hlavne vdaka nemu riesim tento problem spravnou cestou.