Úzkosť

misiak

agaven aj ja sa mam asi ok: ved ako vzdy.
a som naozaj rad ze sem prispievas.
pacili sa mi prispevky ako si sa z toho doatala boly to dobre rady.
a vsetko co cloveku pomoze je krasne.
ja osobne som velmi rad ak cloveku dokazem pomoct.

misiak

agaven prepac.ako ti je moja?
asi malo prispevkov mas :)
zalezi nam tu na kazdom jednom cloveku,(teda aspon mne)tak sa prosimta neurazaj a nehnevaj.

agaven

ahojte mate ma na haku no tak prečitala somsi pekne no moj počitač neopiuješ mam sa faj výtah ide je mi dore a nič ma neboli dik za opýtanie tak počitačik zajtra ti napišem čo nove sneh mame pojdem sa sankovat s mojou peknou dobručkou dcerou

misiak

katka suhlasim s tebou,ale aj ja ked som si predstavil ze sa to neda vyliecit tak som mal take iste zmyslanie ako keituska a chcel som radsej zomret.(takze cloveku veta typu ze to chce mesiace az roky moc nepomoze)ale zrazu bolo lepsie.(bol som zufaly a asi po 2.mesiacoch sa mi poriadne ulavilo)a nemusel som sa nejako snazit,takze neboj keituska.pride den ked bude lepsie a to viem o com hovorim.
samovrazda je to najhorsie na svete,aj ked som nad nou velakrat rozmyslal.v tej chvili si treba uvedomit kolkych ludi by sme zobrali zo sebou.a nechceme druhym ublizovat.
a dalsia vec keituska je ta ze toto nieje ani desatinka s toho co sa bude diat v pekle.
a mas istotu ze nepojdes do pekla?
keby sme vedeli ze nas po smrti caka nieco lepsie tak by sme sa vsetci bez problemov zabili :)
mam niekedy aj ja pocit ze takto nemozem dalej,a vtedy pomoze napriklad to co hovori monika.
vyjdem von medzi ludi a je mi krasne.to nieje ziadne utekanie,ale pomoc.
potom aj neurol je utekkanie :)
preco by clovek nerobil to co mu robi dobre?
a ked si nebude clovek robit dobre tak potom je masochysta alebo blazon :D
takze robte vsetko co bas bavi ved preto sme tu.obcas pridu aj zle chvile ale o tom je zivot.
nebude vam vsetko nosit do papulky a starat sa o vas.nebudete zit v bavlnke.
coskoro budete mat deti(mimo niektorych ktori uz deti maju) a pre dieta budete to najdokonalejsie stvorenie na svete.pojdete prikladom.a chce niekto z vas vyzerat pred dietatom ako usmrkanec?
urcite nie!
robte vsetko co vas bavi milujte saa,bavte sa,pite,fajcite :) skratka robte vsetko co vas bavi.
a neberte to ako utek ale ako vykupenie.
len vtedy bude mat zivot zmysel ked budete robit to co vas bavi.
negativne myslenie,je len upozornenie ze sa moze stat nieco zle,ale preco sa nad tym trapit ked sa nic zle stat nakoniec nemusi :) drzte sa dievcata a nepodliehajte zlym pocitom.ved ako pride tak odide :)
pekny vecer

adulik

Ahojte, vsetci, Adka neviem, ci si Andrea alebo Adrianna, ak mas dnes meninky, ako ja, tak vsetko najlepsie...inac TANI mam sa na figu, nechapem to, uz bolo aj ovela , ovela lepsie,...no, co narobime, nejako len bude, inac co vam hovori meno ANTON JASICA, teda myslim na osobnejsie skusenosti, alebo z pocutia, je to jeden akupresurista z Dolneho Kubina??? inac MONIKA mudro pises, aj ked ja som myslela , ze uz to mam, teda tie ataky za sebou, ale prisli tak necakane a v takej intenzite, ze tomu nerozumiem...ale hlavu hore, ideme dalej, musime, tak zatial sa majte

bond 2001

Viem Tanicka ze si nezebudla a nic to ked budes mat cas tak to posles.Zatial sa snazim ale co si napisala KEIT. to je pravda ten pan. zachvat som dostala v obchode a trvalo dost dlho kym som sa tam opovazilaist .Cim dlhsie som to odkladala tym to bolo horsie takze sa nicoho nebat lebo ta to nepusti.ADKA

bond 2001

KEITUSKA menzes ti moze haprovat so stresu ale aj z liekov .Ja to mam ties skor ako som to mavala.Ale mne to aj tak pripada ze to viac ukazuje na stit.zlazu ,lebo moja suseda tiez mavala podobne potiaze ona sa prezierala a pritom chudla .No ale zatial to neries az ked budu vysledky bude to dobre neboj.A nerozmyslaj nad hlupostami zbytocne ta oberaju o energiu.Aty ju POTREBUJES si mlada pred tebou je zivot a je len na tebe ako si ho zariadis!Toto neni z mojej hlavy to povedal jeden dok. mojej mamina.CAU ADKA

tatiana26

Čo je mne dnes, tak to ja už nechápem... dopoludnia som si dala neurol, ale vôbec nezabral, tak som usúdila, že to spôsobuje prechladnutie... ale teraz som už na neurol fakt zrelá, ale už si ho nedám, už to do noci nejak vydržím... no a unavená som tam, že fakt ledva držím otvorené oči a je to utrpenieeee... vy máte aký deň, hm?

tatiana26

MONIKA prácu som nezmenila, len som si znížila úväzok na polovicu a od februára by som chcela ešte niečo ďalšie robiť,ale to zatiaľ neviem čo presne... ADKA nezabudla som na teba, len to trochu dlhšie trvá, ale tú relaxáciu ti pošlem, nesľubujem už radšej, ale pokúsim sa tento týždeň