parfém cez internet..skúsenosti?

klamira

Keby ten eshop, na ktorý si dal sem link aspoň ponúkal značkové originálne parfumy. Potom by sme sa o tom možno mohli baviť. Ale myslím, že málokto siahne po niečom takomto ako si ty sem dal. Predsa len značkový, kvalitný parfum, to je úplne o niečom inom. A kvalita je v tomto smere u mňa na prvom mieste.

petulienka12

Tutri pravdu? Takto ako ty píšeš by som fungovať nevedela. Nenechala by som si napríklad od svokry takéto veci určovať, že budem používať to, čo mi ona kúpi. Ja budem používať a kupovať si, to, čo sa mne páči a bodka. Ja si sama nakupujem parfumy, už dlhé roky, pretože ja sama najlepšie viem, čo sa mi páči a čo chcem. Veď ty nemusíš ísť do predajne, keď si chceš parfum kúpiť. Rieš to cez internet a takýmto veciam sa vyhneš.

tutri

*lentilka5*
Ty si už toľkokrát parfumy nakupovala?..Ja som si doposiaľ len raz kupovala parfum sama..V predajni..Ale to už je pekných pár rokov dozadu..Odvtedy už len dostávam parfumy..Najčastejšie od svokry, avšak nie každý sa mi páči..Preto zvažujem, že by som si sama šla kúpiť..Len keď si predstavím, čo by ma opäť na predajni čakalo, že by som musela miliardu vôní ovoňať tak sa mi do toho nechce.

lentilka5

Tak ja neviem každá z vás ma iné skúsenosti z parfumerii,ale ja musím povedať že ja som nemala zlú skúsenosť so žiadnou,A to som kupovala aj cez notino aj v kamenných dokonca aj zo zahraničia a voňali nič s nimi nebolo

klamira

Zuzula tiež nemám takúto skúsenosť. A to už nejaký čas tieto veci riešim takýmto spôsobom. Avšak samozrejme, že bolo pre mňa dôležité aby som si vybrala internetovú parfumériu, ktorá mi garantovala kvalitu, aby som sa nejako neoklamala, aby som nemusela riešiť potom takéto problémy.

zuzula28

BlackOpium osobne som sa s niečím takýmto ešte nestretla, nemala som takýto problém a pritom už xkrát som cez internet nakupovala. A myslím, že toľkokrát by som len nejaké šťastie nemala, že by sa mi podarilo fajn vychytať. ;)

BlackOpium

Kupou cez net som sa tohto roku sekla celkom 3x. Prvy parfum bol napol vyteceny akoby cisty farebny lieh bez vone (notino.sk), ale kupovala som aj cez eshop znamej kamennej parfumerie vonu ktoru poznam a dorazil zatuchnuty smrad....asi zle uskladnenie ci co. No ale teraz som si kupila v znackovej parfumerii priamo dost draho (YSL edp.) a sotva ju citit! Takze tazko povedat ci tu na slovensku vobec originaly parfumov predavaju.

Dienda

Mersia nemusíš mať. Môj pohľad je taký. Vône si vyberám podľa zloženia. Čo obsahujú, od toho sa odrazím a viem sa v tom takto po troške už orientovať. Keď ale je v zložení niečo, čo neviem ako by mi mohlo voňať tak riešim to cez vzorku a potom keď vzorka príde tak uvidím, že či je to v pohodke či mi to nevonia :)

mersia

Podla toho, co mi pisete teda mi vychadza, ze nemusim mat nejako obavy z toho, ze tie ceny su nejakym klamstvom alebo niecim podobnym. Ma to teda svoje logicke opodstatnenie. To mi celkom spadol kamen zo srdca lebo som furt v tom mala chaos a nevedela som ako to realne je. Ale ked nakupujete takto cez net tak ako si vone vyberate? Podla coho?