parfém cez internet..skúsenosti?

norikka

Ale tak lasku si vieme aj inymi sposobmi prejavovat, ale ano uz som pocula o tom, ze jestvuje az pat jazykov lasky, takze kazdemu asi zalezi na niecom inom. Ja si nejako na darcekoch nepotrpim, ale ked nejaky dostanem a z lasky, tak je to pre mna ozaj krasny pocit. Ale ovela radsej darceky rozdavam, niekedy proste slovami neviem opisat to aki doleziti su ludia pre mna tak aspon takto to chcem dat najavo.

tutri

*Amoremioo*
Možno keď ty začneš tak potom to aj on bude opätovať..Každému vo vzťahu vyhovuje niečo iné..Ale vášeň a iskru, moment prekvapenia a takéto veci treba udržiavať..

Amoremioo

Tutri aj ja si myslim, trochu som bola prekvapena aj z toho, co pisala, ze si vymienaju taketo drobnosti.
Lebo nie kazdy to tak robi, teda my to nerobime a cim viacej nad tym premyslam, tak ma to tak podnecuje k tomu aby som z casu na cas urobila radost aj ja tomu mojmu chlapovi :)

tutri

*zlatusa*
Čo si..Asi nepoznám takého chlapa ktorý by sa týmto trápil..Aspoň ten môj vyberá len podľa toho, čo sa mu páči a je jedno aký je mesiac, aké je obdobie a všetko okolo toho..Buď alebo..

zlatusa

To je krásne a aký parfum si mu kúpila? Akú značku? Chlapi tiež nejako riešia to, že či letný parfum alebo na zimu?

hanuschka

Fantomka aj ja som tak nakupila nedavno, kupovala som mojej polovici parfum, pretoze sme si dohodli rande, ze pojdeme sa po dlhej dobe vyvetrat, tak som mu chcela taky darcek, nejaku malickost, tak som mu vonavku objednala a bol raaad a ja som zase nausky dostala :P

Amoremioo

patrisienka pozeraj si pri takychto veciach na to, co je najpredavanejsie, aspon mne sa to pri vybere tychto veci vyplatilo, kedze je to pre mna velka neznama, lebo gel na bradu ani fuzy nepouzivam tak neviem odhadnut, co je dobre :D

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.