parfém cez internet..skúsenosti?

janulienocka2

Gravírovanie na parfém? To som ešte nepočula. Akože na poháre prívesky prstene hej ale aj na parfémy. To je super a to akože na akýkoľvek parfém ti to spravia či majú na to určené druhy?

mijja

juchio No a čo takto nejaký parfém s gravírovaním ? To mi príde aj pekné aj osobnejšie. Môžeš jej tm dať vygravírovať napríklad vaše výročie alebo jej meno alebo ja neviem čokoľvek pekné milé čo ťa napadne a čo vieš že by ju potešilo.

frankma

cize nemas obavy ze ti pride nejaka napodobenina alebo nieco uplne ine co si si objednala ci v nejakom zlom stave?

lichotinka

ja uz len objednavam cez internet, uz si to neviem ani inak predstavit. kedysi som kupovala normalne v obchode ci v drogerii, no tam nie je taky vyber a moznosti a dokonca ani take zlavy a ceny.

Gretche

Takze zvyknete takto castejsie nakupovat cez internet parfemy? Ako ja mam rada takuto formu nakupovania ze nemusim behat po obchodoch a zhanat a vyberat a nakoniec zistim ze v piatom obchode maju to iste ale lacnejsie ako v tom prvom :/

jarulinda

a nestalo sa vam zatial este ze by vam ten parfem prisiel rozbity alebo chybal vrchnacik alebo nieco? predsa len ked si to donesies sama domov z predajne mas taku istotku ze si to strazis ako oko v hlave :D

romkita

janulienocka2 no tak akoze ked ti nesadne tak normalne ho vymenis, ale nemyslim si ze je lepsie nakupovat takto v kamennych predajniach roznych parfumerii ci v drogeriach. ako ano mozes si k tomu parfemu privonat, no co sa tyka ceny tak sa mi stalo ze si skor taketo obchodiky prihodili na marzi a na nete som to nasledne nasla lacnejsie.

lilinida

...uz len to ze sa takto verejne zaujimas je mile od teba. Byt tebou idem do nejakeho aj keby drahsieho parfemu co bude niecim iny, vynimocny...

juchio

zdravím vás, keďže som chlap, potreboval by som poradiť. ja teda moc často cez internet nenakupujem, keď tak len nejaké veci pre kutilov poprípade do auta, takže v tomto smere kozmetiky a parfémov sa absolútne nevyznám. situácia je taká, že partnerka bude mať narodeniny, okrúhliny a rád by som jej kúpil už aj niečo iné ako kvety a bonboniéru :D

janulienocka2

norikka Počula som už o tomto eshope, aj kamošky ho využívajú, ja som však stále aká si neistá. Predsa len nie je lepšie si vybrať v drogérii a parfumérii kde si môžem k produktu privoňať či vyskúšať ho? Lebo takto, čo keď mi nesadne niečo a čo s tým urobím?