parfém cez internet..skúsenosti?

gustaav

@merisa ceny sú rozdielne preto, že internetové predajne nemajú náklady ako kamenné predajne :) nemusia platit nájom a predavačky atď. ale v kvalite rozdiel nie je

Dienda

Podľa cien a podľa toho, čo sa ti páči. Mne takýto výber vyhovuje. Vyberiem si najskôr parfum podľa toho, čo mám rada, čo mi vonia, čo sa mi páči a potom hľadám kde by som ho zohnala za najprijateľnejšiu cenu, keď mám možnosť niečo kúpiť lacnejšie ako inde a je to to isté, tak prečo niečo takéto nevyužiť? :)

klamira

Úplne normálne je to, ide o to, že eshopy niektoré sú veľké, že nie sú len u nás a tým pádom majú väčšie možnosti od dodávateľov ako nejaké kamenné predajne. Už tomu rozumieš? Je to prirodzené, že sa to ukazuje na cene ten rozdiel. Keď máš istotu, že parfum je kvalitný, tak čím iným by si sa chcela riadiť ak nie cenou? :)

mersia

Je vobec vhodne sa pri takychto veciach orientovat podla ceny? Nie je to zbytocne? Mne aspon teda nejde do hlavy ako tie ceny ako pisete mozu byt bezkonkurencne. Ako to, ze eshopy maju lepsie ceny ako nejake kamenne predajne? Tomuto vobec nerozumiem, ze od coho to vsetko zavisi :O

neellaa

Notino je super, inde už ani nepozerám. Ceny majú super a kvalita je rovnaká ako v perfumérii, čo mám osobne odskúšané

norikka

Petulienka ved ani ja si z toho akoze nic nerobim, len ma to prekvapuje, ze ludia su ochotni platit na nieco co nie je original a stoji to nie malo penazi. Radsej teda dlhsiu dobu sa uskromnim nasetrim na original parfum a kupim si original. Preco by som mala pouzivat nejake napodobeniny nechapem :)