parfém cez internet..skúsenosti?

dievocka

Lilinda nebola som tu už dlhšie, ale teší ma čo si mi písala, myslím, že tiež si mala dosť veľkú radosť, keď balík dorazil, že? Ja tiež teraz ak som začala cez internet nakupovať tak som užasnutá zakaždým keď mi dorazí balíček :)

lilinida

...zsuzka to ako casto budes alebo nebudes parfumy striedat je na tebe. Zalezi to vsetko od teba. Od tvojho nosteka. Moja skusenost je taka, ze rok je priblizne taka doba, mozno dva kedy mam jeden parfum a potom uz skusam spekulujem a hladam nieco nove.. :)

zsuzska

Nakupujes len parfumy? Myslis, ze je vhodne parfumy aj castejsie striedat? Ja som od mojho draheho dostala parfum pred rokom a mam ho stale, no uz nejako by som ho asi chcela aj vymenit :/

mijja

Strach prvýkrát v tomto smere je vždy. Aj u mňa bol. Dnes veselo cez Notino kupujem parfémy skoro celej rodine a v pohode. Nemala som doposiaľ problém s ničím. Ceny sú parádne, dodanie taktiež a hlavne mi chodia domov originál parfumy, pri ktorých sa nemusím obávať toho, že by nevydržala ich vôňa :)

lilinida

..roxymila aj ja som rada, nevedela som ako to bude dlho trvat a co. Ale pohode. Co sa tyka tych penazi, tak skus si ho tiez pozriet na eshope a porovnat tu cenu, co si videla v parfumerii, myslim, ze bude medzi tymi dvomi cenami rozdiel a asi veru nie maly.. ;)

zrzkazuzka

ako citam nie som sama co ma trosku chaos v objednavani a hladani na nete co? ja akoze mnohe veci ano viem ako co, ale co sa tyka objednavania tak to je pre mna furt nejako neznama, lebo mam obavu z toho :D

roxymila

Super, že máš parfum už doma. Už mesiac chodím okolo jedného parfumu v parfumérii. Keď idem na nákupy, vždy sa zastavím k nemu si privoňať, no stojí dosť peniažkov, preto asi to nechám tak. Lebo neviem či by som si ho vedela niekde aj cez internet nájsť, či ho budú mať aj dakde inde :-O

lilinida

..objednala som si cez Notino parfum, aj ked bolo medzi sviatkami. Povedala som si, ze ved pride, ked pride nebudem sa kvoli tomu nejako stresovat alebo co. Uz mam doma parfum a som nadsena tym ako krasne vonia.. :)

dievocka

Lilinda až teraz som našla tvoj komentár ako si to vybavila? Objednala si si, či si to nechala na potom, keď nebudú sviatky? Ono väčšinou je to tak, že čo najskôr, takže aj keď sú sviatky tak nejako by som sa neobávala toho, že by príklad týždeň alebo koľko zásielka meškala :)

lilinida

..baby neviete mi povedat ako je to s dodanim tovaru ked su cez tyzden sviatky? Chcela som si, ze teraz cez vikend si objednam parfum, len netusim, ze kedy asi priblizne ho cakat, ked v utorok je sviatok a potom aj v piatok, tozvie ci by mi to bolo schopne prist nejako ten tyzden..