parfém cez internet..skúsenosti?

arianka18

aha aha...máš pravdu...tak ja som zatiaľ z parfums.sk mala pozitívne skúsenmosti....na tej parfems.sk som ešte nepozerala ceny ani neobjednávala....tak hudam to risknem objednaŤ...myslím žeby mali vrátiť peniaze v prípade nespokojnosti

maruska123

pockat pockat, parfUms.sk a parfEms.sk je rozdiel...ja kupujem za parfems a na tu druhu som pocula aj zle referencie, co sa tyka originality

no podla mna si jedna firma vytvorila dve stranky preto, aby mali rozdielne ceny, a podla mna moze ist len o uvadzacie ceny aby si nalakali zakaznikov

arianka18

áno áno voňavý svet ma dobré referencie a pozerá že jedna adresa čiže pôjde o rovnaku firmu avšak...vonavý svet ma coco mademoiselle EDP za 97,50.....a na svet parfémov ju ponúka za 72,80...tak teda váham že ako...a z parfums som objednávala doteraz avšak táto chanelka tam stojí okolo 100 eur...čo je v porovnaní so 72 dosť rozdiel ://

maruska123

skus si najst referencie na ten vonavy svet, kedze je to jeden majitel, tak si myslim ze aj uroven toho obchodu bude rovnaka

mozno maju uvadzacie ceny

inak ja si objednavam z parfems.sk a este nikdy som nemala problem

arianka18

vieš,oni sú asi určite nový...lebo stránka mi príde nová..nikto ju nepozná a podmienky ma platné od 1.11.. :)
aby sa ale nestalo že pošlú nie originál a podobne...takže chystám sa na Chanel -Coco mademoiselle EDP...vo fannku stojí okolo 120 eur 100 ml balenie..a ostatné internetové ju majú zhruba od 95-120 eur....jedine tester som našla najlacnejšie za 85,50 eur...zarazilo ma to ale že na tej stránke ponúkaju originál balenie nie tester EDP za 72 eur :))

danielaaa

Ja si vzdy objednavam parfemy z netu, aj s inych stranok a nemam pocit v rozdielnosti medzi netom a parfumeriou, akurat v cene

maruska123

sice ti neviem poradit, ale pozerala som ich kontakt, vlastni to firma, ktora ma aj stranku vonavysvet.sk

a aky parfem si ides kupit, len tak pre inspiraciu :)