parfém cez internet..skúsenosti?

dievocka

Tutri a povedz mi, ktorá z nás to tak nerobí, občas je to proste potrebné, lebo keby sme sa so všetkým mali chlapovi priznať tak dovidenia, ten môj by ma asi celkom rýchlo vydedil :D

tutri

*Dienda*
Aký si si objednala?..Si to hneď riešila, že si si celý parfum objednala?..Či si najskôr vzorku vyskúšala?..Haha..To teda myslím, že poznáme viaceré a netýka sa to len parfumov, ale aj mnohých iných vecí..Ja tak kamuflujem aj topánky, aj šaty..Ale už mám pocit, že ma celkom prekukol, že nejako veľa toho mám starého čo som nenosila a nepoužívala. :)

Dienda

Baby objednala som si nový parfum z Notino, už som to nemohla vydržať len ich tam okukávať, pozerala som, že aké parfumy sa najviac predávajú a vybrala som si medzi nimi. Už sa neviem dočkať, keď mi príde. Zase sa bduem pred polovičkou tváriť, že veeeď ten mám už dlho, len som ho nepoužívala. :-D

greenaligator

Mam vela skusenosti s objednavanim parfenov a celkovo kozmetiky online. A este sa mi nestalo ze by nebolo nieco v poriadku.. toto strankou skusenosti nemam ale vyzera doveryhodne. -odkaz odstránený- najviac som asi spokojna s touto strankou.. Plus je tam vela zliav... Snad pomoze..

malyslonik

Lexxa nepovedala by som, ze je to problem. Skor je problem najst eshop, ktory ti bude garantovat kvalitu a kde nebudes kupovat len nejake napodobeniny, alternativy a neviem co vsetko, ale ozaj kvalitny original ;)

lexxa

Petulienka a keď ty takto veci riešiš, že si parfumy objednávaš cez internet tak cez akú stránku alebo ako to napísať? Kde nájdem značkové parfumy, ktoré budú kvalitné a najmä originálne? Lebo to bude asi celkom problém niečo také nájsť, nie?

mersia

Petulienka dakujem ti za tvoj posledny komentar, velmi si mi pomohla s nim, musim si aj ja tieto veci ujasnit, nech sa pohnem dalej aj ja uz konecne nech si viem vybrat nieco, co mi bude vyhovovat, co sa mi bude pacit :).

petulienka12

Ide len o to aby si si ujasnila, čo sa ti páči. Aké zložky parfumu a podľa toho si potom môžeš vybrať parfum podľa toho, čo sa ti bude pozdávať. Ďalšia dôležitá vec je objednávaj si len zo stránok, kde ti garantujú kvalitu aby ti prišiel dobrý parfum, ktorý nejakú tú dobu na tebe aj vydrží, že nevyprchá po hodine ;)

tutri

*petulienka12*
Lenže ja neviem ako to riešiť cez internet aby som sa nejako neoklamala alebo niečo..Preto fungujem takto ako fungujem, keby som vedela ako objednávať, čím sa riadiť pri výbere, tak možno by som nemusela byť takto na tieto veci odkázaná.

lexxa

Klamira ty si kupuješ značkové parfumy? Zaujímalo by ma kde si ich kupuješ a najmä za aké ceny. Lebo nakupovanie v parfumériách ma zachvíľu privedie k šedivým vlasom. Je to po prvé na dlho, keď si chcem niečo kúpiť a po druhé parfumy takto stojí fakt nemalé peniaze a niekedy mi je až ľúto toľko platiť za vôňu.