parfém cez internet..skúsenosti?

ennilia

..gomanka tiez som v tychto veciach absolutny laik..takze ja tiez teraz chcem prvykra parfumy objednat pod stromcek cez internet aby nik ani len netusil..no neviem ci sa trafim do vkusu..

gomanka

prepáč, to som netušila, že aj vzorky sa dajú kúpiť takto cez internet, toto je pre mňa novinka, čo si mi napísala, ale tak aspoň viem, že som sa mýlila. Takže najskôr si vyskúšaš viaceré vzorky objednať a tak to robíš?

romkita

gomanka poviem ti, ze sa mylis, ja nakupujem parfumy cez Notino, uz nejaku tu dobu a neviem si tento sposob nakupovania vynachvalit, je super, ze si mozes objednat vzorky parfumov a potom sa rozhodnut, ktory sa ti paci napriklad ;) a ked uz nejake tie parfumy mas vyskusane tak vies si aj akcie vycihat ako ona pisala, ze kuka ci ju nieco zaujme ;)

gomanka

čo by ťa zaujalo? Ako ťa niečo takto cez internet môže zaujať, keď nevieš ako to vonia a podobne veci? Veď to sa nedá nejako zosať očarená niečím čo vidíš len v ponuke na internete nie?

lilinida

..anetaa ja som tiez pred nejakym casom z tade objednala a milo som bola prekvapena. Teraz uz sledujem akcie ake opat maju a ciham, ci tam nebude nieco, co by ma oslovilo a zaujalo. Uz zo mna taky nejaky strach prvotny z objednavania opadol.. :)

Anetaa

Ahoj, ja objednávam z notino.sk a som spokojná. Odporúčam využiť túto stránku kuponyzdarma.sk a môžeš získať nejakú zľavu. :)

lilinida

..haha to uz ani neviem, ze nejaky balicek prisiel. Uz to bolo veru davnejsie. Radost som mala velku a aj stale mam. Ale budem mat este vacsiu ked teraz darceky zacnem objednavat.. :)

Dienda

Čo konkrétne si si objednala? Nie si uletená, vieš čo je dobré by som povedala. Ja tiež už spriadam plány, čo objednať a kedy aby všetko som mala doma včas a nachystané, aby som sa v decembri nenaháňala :)

dievocka

Baby ja som asi uletená, objednala som si včera dve vzorky parfumov a kamoške som na narodeniny objednala parfum, lebo bude oslavovať 30tku za dva týždne, tak aby sme jej aspoň niečo mali, ja začnem by na tomto ešte aj závislá :D

daniellafinancia

Sme inštitúciou, ktorá poskytuje finančnú pomoc všetkým mimoriadnym ľuďom a potrebám peňazí, čestným ľuďom, ktorí skutočne potrebujú. Ponúkame úvery od roku 2000 do 7 000 000 €. Pre všetkých ich môžete kontaktovať v akejkoľvek dôvere v našom e-maile: daniellafinancia@gmail.com alebo whatsapp: 001-484-831-7681
daniellafinanzia.over-blog.com
Ďakujeme vám za pochopenie.