parfém cez internet..skúsenosti?

dievocka

tejlor nevidím dôvod prečo by to nemal byť originál, áno tie cenové rozdiely sú tam, ale má to svoje opodstatnenie, nie je to preto, že by cez internet ten parfum nebol kvalitný :)

tejlor

tak 15 eur je dosť taký rozdiel až priam podozrivý...ja som milovník chloe a na tohotoročné vianoce som si objednala z notina chloe a porovnavala podla znakov od folie, cez kod az po flasticku a vnutro krabicky a je to original podla vsetkych prvkov - mam 20 mililitrovu tu najmensiu a stala ma dost ale oplatilo sa takze za mna ak vonu cez net jedine cez notino

silacka

z internetu objednávam pravidelne. Sice nie parfem, ale kozmetiku a nikdy mi neprišlo niečo z čoho by som mala nejaký zdravotný problém. Prave naopak. Som velmi spokojná.

romkita

ako kedy, zalezi od toho ako rychlo co potrebujem, pre koho objednavam, ci pre seba alebo ako darcek, od toho to zalezi, ale uz teraz viac aj bez vzoriek objednavam a nemam s tym problem :)

gomanka

ja sa v tomto asi nebudem ponáhľať a najskôr to spravím tak, že vzorky a potom celé parfumy, skúšam to pozrieť aj cez zloženie, len neviem celkom sa v tom zorientovať, že ako to bude dobré a či vôbec tak radšej to urobím takto, že vzorky :)

dievocka

ennilia tak teraz pred vianocami to už nevieš asi inak vymyslieť ako cez to zloženie, jedine, že by si ešte išla do parfumérie, tam si povoňala a potom si cez internet objednala, to by tiež teraz na rýchlo pred vianocami mohla byť dobrá alternatíva ;)

lilinida

..je to fajn aj tak, ze vzorky. Ja som teraz opat objednavala a rovno parfumy. Uz som na vzorky ani len nepomyslela. Vyskusaj si prebehnut zlozenie, ake vone prevladaju v tom parfume a tak. To ti pomoze vybrat to spravne aby si nemala obavy, ci sa trafis do vkusu :)

ennilia

..gomanka tiez som v tychto veciach absolutny laik..takze ja tiez teraz chcem prvykra parfumy objednat pod stromcek cez internet aby nik ani len netusil..no neviem ci sa trafim do vkusu..

gomanka

prepáč, to som netušila, že aj vzorky sa dajú kúpiť takto cez internet, toto je pre mňa novinka, čo si mi napísala, ale tak aspoň viem, že som sa mýlila. Takže najskôr si vyskúšaš viaceré vzorky objednať a tak to robíš?

romkita

gomanka poviem ti, ze sa mylis, ja nakupujem parfumy cez Notino, uz nejaku tu dobu a neviem si tento sposob nakupovania vynachvalit, je super, ze si mozes objednat vzorky parfumov a potom sa rozhodnut, ktory sa ti paci napriklad ;) a ked uz nejake tie parfumy mas vyskusane tak vies si aj akcie vycihat ako ona pisala, ze kuka ci ju nieco zaujme ;)