parfém cez internet..skúsenosti?

tutri

*zsonicka*
To budem len rada, keď budem vedieť, že v tom nie som sama..Že to nechytilo za srdce len mňa..Aj muž môj to skôr pochopí, keď mu poviem, že je normálne takto nakupovať v dnešnej dobe.. :P

zsonicka

objednala som a dorazilo...po tom tutri, čo si mi popísala mám pocit, že aj zo mňa sa stane milovník takýchto nákupov...veď to je rýchlo a bez starostí...:)

tutri

*bachledova21*
Neviem o akom eshope si písala...Ale notino, ktoré si spomenula garantuje kvalitu..Ja z tade nakupujem pretože mám istotu, že parfum, ktorý si objednám mi aj príde a hlavne bude kvalitný..A bude to originál.. :)

bachledova21

Ja osobne objednávam len z jedného e-shopu, sú tam kvalitné parfémy rovnako ako aj v Notinu, ale podľa mňa sú tam jemnejšie vône. Momentálne používam túto -odkaz odstránený-, je to za výhodnú cenu a ešte aj krásne vonia. Pri každom nákupe z tohto obchodu využijem aj -odkaz odstránený-, vďaka tým kupónom aj ušetrite nejaké tie peniaze pri nákupe . Na tej stránke -odkaz odstránený- nájdete aj rôzne produkty na líčenie, produkty na vlasy a mnoho ďalších.

tutri

*zsonicka*
Je to praktické..Ja zbožňujem takto cez internet nakupovať..Lebo nemusím nikam chodiť a hlavne môj muž nevie, že niečo nakupujem..Keď to vybavujem cez net.. :D

zsonicka

áno pozerala som si ten eshop...preto som sa aj pýtala...aby som vedela...tak skúsim to asi tak...bude to asi najjednoduchšie a asi aj najrýchlejšie riešenie... :)

dievocka

to záleží od teba ako chceš, ja ak niečo nepoznám tak len malú aby som ovoňala či sa mi páči či nie a potom riešim to či celý parfum, ale tak ty musíš vedieť čo ti je v tomto najlepšie, cez Notino sa dá aj viacero vzoriek to áno, ale podľa mňa stačí aj menšia a uvidíš podľa toho ako parfum vonia, či ti sadne ;)

Sona V

Ja už všetko objednávam len cez e-shopy. Je to pohodlnejšie. Určite som sa pár krát aj popálila ale teraz pravidelne objednávam zo stránok, ktoré mám overené