parfém cez internet..skúsenosti?

Golla

baby ja vám ďakujem, že sa snažíte mi pomôcť, zmeniť môj názor, ale ja si to neviem predstaviť, že by som si takto mala objednať niečo bez toho, že by som to predtým cítila, že by som to držala v ruke :)

gomanka

trdelnik ty dve vône dookola? ja zase som si objednala vzorky aby som si vedela potom vybrať ktorý by sa mi najviac páčil, páči sa mi, že sa to dá takto vyriešiť, že viac vzoriek si objednám a potom z toho vyberám :P

tutri

*Golla*
Pred časom to ani u mňa takto nebolo..No keď som raz vyskúšala tak už som nemohla inak..Pretože to má veľmi veľa výhod a osobne som nejakú nevýhodu ešte ani nespozorovala..

Isue

Golla keby si si to vyskúšala prišla by si nato, že aj u teba sa to môže znormálniť veľmi rýchlo ani sa nenazdáš, stačí spraviť pár takých nákupov cez internet a myslím, že by si objavila svoje čaro v tom ;)

Micha1979

Ahojte baby,

podľa mna je to jednoduché ovoňať v kamennom obchode a potom si objednať cez internet ja požívam stránku Notino a moja momentálne obľúbená vôna je Calvin Klein-Obsessed a skúste aj zľavové kupóny, určite sa oplatia --odkaz odstránený-

tutri

*zsonicka*
To budem len rada, keď budem vedieť, že v tom nie som sama..Že to nechytilo za srdce len mňa..Aj muž môj to skôr pochopí, keď mu poviem, že je normálne takto nakupovať v dnešnej dobe.. :P

zsonicka

objednala som a dorazilo...po tom tutri, čo si mi popísala mám pocit, že aj zo mňa sa stane milovník takýchto nákupov...veď to je rýchlo a bez starostí...:)