parfém cez internet..skúsenosti?

mimila

len ten tyzden to bolo?? takze som to uz akoze premrhala svoju sancu? strasne vela vaham, spekulujem a potom to tak aj vyzera :D

tifaniass

Sachovanka...Akurat dnes z rana som pozerala Notino a maju tam taku sekciu, ze doprava zadarmo...Tak ked si to otvoris, tak ti to vyhodi aj kozmetiku aj parfumy, pre ktore to plati...Ale je to podla toho, co som tam videla len tento tyzden, tak asi sa budes musiet poponahlat...:P

sachovanka

Kotricka len k niektorych parfumom? A neni to niekde aj tak, ze nad nejaku hodnotu nakupu je tiez doprava zdarma alebo tak?
Kolko cca vychadza doprava normalne?

mimila

len ako prist na toto?? na to co si pisala? ja si neviem predstavit jak by som zistila, ze ktory obchod je fajn, kde sa oplati kupovat, kde nie ;)
nie som zvyknuta na taketo nakupovanie cez internet, ale pocula som uz viackrat, ze z pohladu cien sa to oplati

tifaniass

Havka...Tych stranok obchodov z kade sa daju parfumy objednat je kvantum...Ozaj v dnesnej dobe uz vela...Ale o to viac sa podla mna treba mat na pozore pri vybere z kade nakupujeme...Aby sme sa nahodou neoklamali...

kotricka

doprava zdarma je fajn...nie je to sice ku kazdemu parfumu...alebo proste ku vsetkemu co si objednas, ale k niektorym to je...a hej je to fajn, ze este viac sa da usetrit...

dia58dia

Po mojej skusenosti z pred par mesiacov aj ja hovorim, ze uz budem len cez net kupovat, slo to rychlo a bolo to bez nejakych vacsich starosti. Co som chcela to som si na eshope nasla, pozrela som si popis k parfumu, zlozenie, objednala som a este ma potesila aj doprava zdarma :)

kotricka

kvalita parfumu sa podla mna prejavi na trvacnosti tej vone...za seba mozem nastastie povedat, ze som sa este s nekvalitnym parfumom nestretla...odjakziva si davam na tychto veciach fest zalezat...

fantomka

refannn Teda osobne som sa s niecim takymto ako pises nestretla.
Nakupujem parfumy cez Notino od minuleho roka, odvtedy som urobila uz niekolko objednavok, nakupov a nemala som vobec problem so ziadnym parfumom. Zakazdym mi prisiel kvalitny parfum, trvacny :)