parfém cez internet..skúsenosti?

refannn

Uz len cez internet. Vzdy som kupovala parfumy len v kamennej znackovej parfumerii. Lenze, uz ani tam nemate istotu.
Niektore "predavacky" tu zo svk su uz tak vychcane, ze nakupia lacne napodobeniny za 10-20eciek z notino a elnino...je ich vela...
vy kupite vo fann al. marionnaud orig. no ona ma v regali balenia nerozoznatelne od originalu z notina ci ineho... vam ho vlastne len vymeni

ona ziska original zadara pre seba a vam za stovku smejd za par eciek podstrci. Takto to funguje na slovensku, bohuzial.

mydia

tak uľahčí to mnoho a ušetrí čas, ja to akože plne chápem, že si sa takto rozhodla a to myslím, že takýchto sa nás nájde veľa, predsa len doma si môžeš za to v kľude sadnúť, popozerať, poobjednávať, nik ťa nenaháňa ;)

sme fit

Tá stránka je podľa mňa OK. Ak majú iné ceny tak to nemusí byť problém. Na jednom výživovom doplnku, ktorý musím brať je napríklad rozdiel medzi lekárňami ešte väčší. A to len preto, že jedna ho nakupuje vo veľkom balení, na ktorom ušetrí. Môže to tak byť aj v tomto prípade. Inak ale nevidím dôvod, prečo nevyužiť zľavy, keď sa dá. Ja chodím na zľavy na túto stránku: www.kodino.com
Osobne mám ale radšej e-shopy Notino alebo Parfémy ElNino. Tam majú zľavy stále na niečo.

tifaniass

LorQa, ale nie...Ja by som zbytocne nepanikarila...To sa aj mne stava, ze sa mi nechce...Ze sa mi nechce ist behat po obchodoch...Kedysi ked som bola mladsia nemala som s tym najmensi problem, ale s vekom nejako sa to zmenilo...

miza

mydia-podľa mňa takéto dni chytia raz za čas každú z nás, dôležité je nevzdorovať im a proste prijať ich. Mňa poslednú dobu sa zmocňovala panika, keď som mala ísť niekam do obchoďáku, ja keď som videla kvantum ľudí všade tak hneď zimomriavky a otočila som sa na päte. Tak som začala väčšinu vecí cez net riešiť a je to top :D

lorQa

Sachovanka aj parfum môže byť dobrý darček, len zase aby si ho zohnala za dobrú cenu a zbytočne nepreplatila :)

mydia

verím ti, viem o čom hovoríš, lebo tiež mám niekedy také dni, že najradšej by som bola sama medzi štyrmi stenami :D

tutri

*mydia*
Nápodobne..Tiež niekedy samotné rozprávanie sa s niekým ma vie úplne ubiť..Že sa cítim jak vycucnutá z energie..Neni to o tom, že by som bola lenivá, že by sa mi po obchodoch nechcelo chodiť..Ale keď si predstavím to aká zmordovaná prídem z tade, tak ozaj nie..Ozaj na to chuť nemám..Aj darčeky pre kamošky som najradšej, keď môžem nakúpiť cez net..