parfém cez internet..skúsenosti?

Eliona

Dia to vážne? Ja ani moc nie, voňavku si na seba dám, ale to je tak akurát všetko. Na viacej sa nezmôžem, nemám na to ani náladu po pravde. :/

dia58dia

Tifaniass mozno to vyznie divne, ale ja sa pomaly kazde rano malujem. Pretoze keby som ostala cely den v pyzame a nenamalovana, tak asi by som sa rychlo opustila :D

tifaniass

Tutri ja taky tak...Po pravde ale posledne mesiace som nemala nejako chut a naladu nieco nove kupovat skusat...Naposledy to bolo asi na jesen, co som nieco objednavala cez Notino, co som mala taku maniu a odvtedy u mna nastal nejaky utlm, ale tak to bolo asi aj tym obdobim tou zimou...Teraz som sa nejako prebrala, kedz uz jar zacala, tak reku nova vonavka musi byt...Len ma stopla trosku situacia s virusom, ze som zacala pochybovat, ci ist do toho ci nie...Ale objednala som si taku krasnu kvetinovu vonu a nelutujem...Kazde rano si ju davam aj ked som doma...Predsa len aj doma by som sa mala citit sebavedomo a dobre nie??...

tutri

*zlatusa*
Ja napríklad si parfum vyberám na seba aj podľa aktuálnej nálady..Podľa toho ako sa cítim keď ráno vstávam..Podľa toho koľko mám energie a na čo sa v ten deň cítim.. :)

jeanValjean

Mydia tak ak si dáš vo vycahaných teplákoch na seba Farenheit tak si iný geľo,potom aj tá konverzácia je v rozsahu ja bývam na trojke ty tiež sme si súdený aaaale davaj sem kľúče od 8my.

tutri

*Mimila*
Vieš ako dlho som sa ja čudovala ako môžu ľudia nakupovať cez internet?..A teraz inak nenakupujem..Pre mňa je vyčerpávajúce to, keď prídem niekam na predajňu a predavačka ti vnucuje aj to čo nechceš..Čo si nepýtaš a to mňa dokáže vyviesť dosť z miery..

norikka

Mydia s tymto, co popisujes som sa aj ja stretla a to uz neraz. Vsimam si to napriklad aj na mojej mamine. Raz som si u nej dala jej parfum lebo som ho chcela skusit a na mne vonat ale ze uplne inak ako na mne. Preto je najlepsie si skusit na vlastnej kozi ;)

mydia

jeanValjean myslím, že to je rôzne, to je podobné ako keď jedna voňa na dvoch ľuďoch môže voňať úplne inak, aspoň ja mám takú skúsenosť, pretože každý sme iný ;)

jeanValjean

Treba dávať pozor aj na recenzie napr.na jednom fóre bolo na Ck one ,že výrazná, priťahujúca okolie,mužna, na druhom za 18 min vyprcha,zostatkova vona,zrovnatelna s inými lacnejšími atď.je to ako na príspevok ktorý je destabilizacny,proste niektoré veci človek musí najskôr pochytať.