parfém cez internet..skúsenosti?

imka13

Kotricka toto bola vec, ktorej som ja teda dlho nerozumela. Že ako niekomu môže také nakupovanie vyhovovať.
No časom som prišla na to, že ozaj je to moc fajn tak nakupovať. Lebo nejako vekom prišlo na to, že teda keď mám ísť niekam po obchodoch tak moc sa mi do toho nechce. Najmä nie keď si predstavím koľko ľudí zvykne byť všade.

kotricka

zuzula asi tak...a musim povedat ze mne je aj pohodlnejsie taketo nakupovanie...ze nemusim nikam ist...ze vsetko mi pride rovno domov a neni problem...:)

zuzula28

Swistica nižšie ceny si eshop môže dovoliť, lebo nemusí platiť napríklad prenájom, predavačky a podobne.
Nemusí to vôbec byť tak ako ty popisuješ!

swistica

je vseobecne zname, ze tieto eshopy predavaju lacnejsie vone, lebo uz su napriklad po zaruke, boli zle skladovane, alebo boli urcene na mimoeuropsky trh

kotricka

beee presne ako si napisala, podla mna taketo nakupovanie ma vela vyhod...je to super, ked si mozem z domu objednat co chcem...a pride mi to este aj starostlivo zabalene...

Beee

Ja taktiež všetky parfémy a kozmetiku kupujem z Notina a som nadmieru spokojná. Najmä mi príde všetko krásne zabalené bez toho, aby ten výrobok predtým 100 ľudí obchytalo a prípadne aj otvorilo v drogérii.

tifaniass

Mydia mna si sa sice nepytala...No ja nakupujem tieto veci uz dlhsie cez internet, cez Notino...A nemala som problem...Zakazdym mi prisiel kvalitny dobry parfum...A hlavne za lepsiu cenu jak niekde v kamennej predajni...

mydia

zuzula aj máš pre mňa nejaký tip, že z vlastnej skúsenosti aký by si mi mohla odporučiť, že z kade sa to oplatí a kde budú schopní mi tú kvalitu zagarantovať??

kotricka

toto je pravdou...tie ceny vedia byt ozaj rozdielne a pritom si myslim, ze casto uplne zbytocne...ale tak je to na kazdom cloveku, ze ako sa rozhodne...kolko je ochotny do coho dat...:/

tifaniass

LorQa to cakanie nie je dlhe...Viem ze napriklad nakup na kamennej predajni je z tohto pohladu rychly...Ze ides kupis a hned parfum mas...Ale casto ho mas za o dost vyssiu cenu...Co super moc neni...:/