parfém cez internet..skúsenosti?

mimila

fantomka k tomuto myslim, ze sa pridame viacere, nemam to ani ja rada, parfum ked chcem kvalitny, tak to nie je najlacnejsia zalezitost a ked uz nieco vyberiem, tak chcem aby sa mi to pacilo, aby mi ten parfum nevadil a tiez aby ma aspon z casti charakterizoval, preto si objednavam parfumy cez notino, viem, ze mam cas na to aby som si pozrela parfumy, akcie, ceny aj vsetko a to aj v klude doma zababusena pod dekou

fantomka

imka13 Ani ja a duplom nemam rada, ked ta podporuju kupit si to, co sa ti nepaci, co sa ti nevidi. Uz aj take som si zazila :/

imka13

Tifaniass, ale to chlap nepochopí, toto sú naše babské veci - to darmo budeš aj vysvetľovať niečo. Viem o čom hovorím, tiež to mám doma :D
Nákupy ako také ma teda neomrzia, len v parfumériách tam tie predavačky to je na nervy, nemám rada keď niekto zazerá, čaká kedy sa rozhodneš a pomaly na teba tlači, to z toho som na prášky :/

tifaniass

Zlatusa mne uz moj drahy povedal raz, ze co je to za system...Ze zachvilu sa mi uz nebude chciet nic robit, ked uz aj nakupujem cez net...Z domu...Reku ale to len taketo veci...Saty a topanky to furt budem chodit do predajni...:D :D :D

patrisienka

Mravcik aj ja tak, ked ma aj niekto sviatok a chcem urobit radost, alebo aj ked chcem nieco pre seba, uz som si tak zvykla, ze radsej si objednam, akoby som mala po obchodoch chodit :)

Mravcik

Ja si objednávam minimálne 2x do roka z tejto stránky a som spokojná, takže odporúčam. Rovnako je dobrá stránka s parfúmami aj Notino alebo svet vôní. Navyše teraz môžeš využiť povianočnú zľavu tu - www.kodino.com

zlatusa

Dia a ako ti to dopadlo? Neni to na škodu takto nakúpiť, že? Je to bez starostí, je to fajn aj čo sa týka rýchlosti, dodania.
Je to lepšie podľa mňa, lebo môžeš nakupovať s vyloženými nohami a nemusíš nič riešiť, nikomu sa nemusíš spovedať, čo chceš kúpiť, prečo, aká cena a pod ;)

dia58dia

Baby aj mna vedia niektore veci potrapit, z niektorych som nesvoja, nestastna, ale preto uz napriklad aj tieto Vianoce som to urobila tak, ze som si poobjednavala veci cez net. Co som chcela, co som potrebovala aj ako darceky aj pre seba a aspon mi tento rok stresy uplne opadli :)

patrisienka

Mimila s tym obchodom mam aj ja skusenost a teda tam sa toho bat netreba, je to eshop, ktory funguje uz roky, mam aj kopu kamosiek, co z tade bezne objednavaju a nemaju problem, ani ja som nemala, oni sa snazia aj vsetko dobre starostlivo zabalit aby sa nic neposkodilo :)

mimila

eliona a pri tom obchode o ktorom si pisala nemas strach? nemas obavu, ze by ti nieco neprislo? alebo zeby ti doslo nieco poskodene alebo co??

Najčítanejšie články