Ako posilnit imunitu bez liekov?

Matyo

Ako posilniť imunitu bez liekov? Čo takto jesť ovocie a zelenina, tam sú všetky vitamíny, ktoré telo potrebuje.

Lietorika114

HM! Ako posilnit imunitu bez liekov? Ked je imunita uz oslabena tak je velmi tazke ju posilnit len nejakymi prechadzkami. Udrzat si ju takto...teoreticky mozes...ale oslabenu posilnit to tazko, vtedy to inak nejde len si nasadit lieky

tifaniass

Ahoj, tak ak ti mozem poradit tak viacej prechadzky na cervstvom vzduchu, najlepsie je ist do prirody sa prejst. Lepsie a zdravsie sa stravovat a jest pravidelne...Viac ovocia a zeleninky papat. A co je hlavne sa moc nestresovat. Stres spravi dost.

paulinkaa

mne osobne pomahaju probiotika vita biosa, je to vytazok z byliniek a su v tekutej forme, uzivam ich uz dlho a nebyvam vobec chora ani v chripkovom obdobi, maju ich na vitarian.sk

puklica

vitaminovy doplnok imunit hliva mne zabrala na zlepsenie imunity pred zimou, plus ovocie zelenina a spravna starostlivost o seba samu :)

KatarinaMala

Veľa vitamínu C majú červené grepy. Zmixujte ich s banánom a medom a máte výbornú vitamínovú bombu

Anna45

Ja som byvala velmi casto chora, mala som oslabenu imunitu. Kamaratka mi odporucila Immuno Akut cmulacie tablety, ktoré obsahujú bazu ciernu. Pomohli mi, skuste, mozno aj vy s nimi budete mat dobru skusenost

didka206

považuješ vitamíny za lieky? :)) jedine tým... veľa vitamínov a hlavne vitamín C
stačí jedna kiwi denne a máš vitamínu C na celý deň, rovnako granatové jablko... a ke´d sa cítiš slabá, že niečo na teba lezie..práškový vitamín C a zvýšiť dávku
skús pozrieť tu -odkaz odstránený-

Nataly L

Proti nádche veľmi pomáha preplachovanie nosa morskou vodou - výborné prípravky s morskou vodou má Physiomer