Ako posilnit imunitu bez liekov?

steffanie99

Johanes to co prosim ta davas za rady? ** je rozdiel riesit imunitu ked je v pohode ze ju treba len v takom stave udrzat...aj pocas dajme tomu zimy, ale je fest rozdiel, ked je clovek uz chory...ked ma problemy ktore trreba proste hned liecit aby este neprerastli do vacsich...osobne by som uz neriesila ziadne vitaminy a podobne ale isla by som do liekov..tie su v takomto pripade uz potrebne bez debaty

tomasuchy

Ahoj,
ja odporucam sprej Optimum: www.monsea.sk! Uziva manzelka.. Ak ale nechces ani to, ja mam overeny recept otuzovanie - tepla studena voda v sprche a uz ta ziadna choroba nedopadne.

Johanes

Overené 16 ročnými skúsenosťami.
Za prvé piť len GGW-BLV vodu aj variť aj na rany.
Za druhé užívať v zime a sychravom počasí elixír z ihličnanov. Užívame ho po celý rok, v lete menej.
Za tretie domáce záhradné vajce aspoň 1-2 vajíčka denne.
Za štvrté 1 x do týždňa hovädziu pečienku alebo kozaciu.
Za piate neprejedať sa obilninami a umelým tukom.Hlavne pozor na aspartam ,používať len klasický cukor. S klasickým cukrom sme lietali do vesmíru, skonštruovali conkord atď. Dnes všetci sprostejú, hoci vedomosti majú ale bez fantázie a lásky.Len peniaze a peniaze !
Za šieste nezabudnúť na pitie GGW-BLV vody ,bez nej sa ťažko žije a telo sa nemá ako ozdravieť.
Za siedme Boh je láska , a človek tiež potrebuje zemskú trvalú lásku, aby nebol sám a aby zanechal stopu v histórii Zeme a vesmíru. Ľudia čo sa majú úprimne rady ,Milenci, manželia sú menej chorý . To je vedecky dokázané.

Veronika879

skulincha keď máš už imunitu narušenú, tak takéto vitamíny nemajú nejako zmysel..pretože nedokážu ju opäť postaviť na nohy. Pokiaľ by si mala imunitu v dobrom stave tak ju tak môžu udržať ale keď už raz máš takýto problém tak to treba riešiť ráznejšie a nie len takto

skulincha

och poradte mi please!..uz som zufala..v poslednej dobe si na sebe vsimam ze mam velmi nizku imunitu..proste akonahle som pri niekom kto je chory alebo len kychne tak na druhy den som uz aj ja chora..uz ma to nebavi..pomaly kazdy druhy tyzden vylahnem lebo mi je zle..snazila som sa dopovat aj vitaminmi rozpustnymi vo vode ale to vobec nezabera..:( co by ste mi poradili?

Mimma

Minatarosa ako na to ked uz teda je imunita oslabena? Ty pises len ze ovocie a zelenina je fajn ked je imunita ok, ale ked nie je uz ok tak co v takom pripade treba robit? Mne pri kazdom probleme lekarka hned davala antibiotika, lenze cim viac som sa zaujimala ci su prospesne tym viac mam pocit ze tie este viac oslabuju imunitu :/

MarCelAU

ja som skusala všetko na posilnenie imunity,vitamin c, zelenina, ovocie, sportova aktivita.....nic nepomohlo. Vyskusala som wobenzym. Odporucila mi ho kamaratka a pomohol mi. Teraz uz nebudem chora

Minatarosa

Matyo lenže ovocie a zelenina nie vždy stačia, to si treba uvedomiť. Pokiaľ je imunita v poriadku tak tieto dve veci ju tak dokážu v podstate udržať ale keď je narušená tak to už len tak nejde :)

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
-odkaz odstránený-
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
-odkaz odstránený-

Alex090

Antibiotiká ti určite imunitu neposilnia, akurát tak organizmus spohodlnie, a keď ich nebudeš užívať, zafúka a si chorá. Skús ovocie, zeleninu alebo výživové doplnky, ja napríklad užívam také kapsule Baciltrafil, už len názov je dobrý. :-D Ten obsahuje látky ako betaglucan, ktoré ti reálne môžu naštartovať imunitu. Potom odporúčam aj otužovanie. Plávať v ľadovej vode má svoj význam.

Držím palce.