Ako posilnit imunitu bez liekov?

klarik12

mirabelll, ale to mas tak ako aj oslabenie pride pomaly a postupne, len to oslabenie jak postupne ide ako keby sme ho nevnimali alebo ja neviem a spozorujeme, ze je problem az ked uz mame na totalku oslabeny organizmus :/

mirabelll

to zlepšenie väčšinou príde pomaly a postupne, ale treba trpezlivosť, treba vydržať a ono tie problémy postupne úplne odídu, úplne sa ich zbavíme, len treba vydržať :)

klaudinkas

- Kikamika každý je presvedčený o niečom inom, má inú skúsenosť. Ja keď som mala problémy s imunitou, tak som vyskúšala veľa toho, veľa som sa natrápila, keď výsledky neprichádzali. No napokon som si kúpila Wobenzym a postupne sa môj zdravotný stav začal zlepšovať, postupne som pozorovala zmeny k lepšiemu až napokon moje problémy úplne odozneli. -

mjanik

najlepšia je tu akupunktúra-buď priamo posilniť imunitu alebo nepriamo posilniť pľúca, krv, obličky .........

Tomas12345

kikamika :

No tak ujasnime si niektoré veci. Ja som v predchádzajucich príspevkoch nenapísal že pri chorobe sa má urobiť niečo len so stravou. Spýtal som sa užívatela lebo ma zaujímal jeho názor že čo si on osobne myslí že ako sa ešte dá podporit imunita okrem stravy.

Ak hovoríš o liekoch tak asi myslíš lieky na imunitu pretože tu bola reč o tom ako posilnit imunitu. Lieky na imunitu sú ale vhodné len pre úzky počet pacientov, predovšetkým pre tých s vrodenou nízkou imunitou, či pacientov po operácii, chemoterapii atd.

kikamika

Tomas12345: nemyslis, ze ked je clovek chory, tak je treba aby uzival nejake lieky? Ako inak by sa z problemov dostal? Ako by sa inak choroby zbavil? Myslis, ze len zmenou stravy? To tazko :)

Naty123

Ahojte,
Chcela by som vás poprosiť o spoluprácu na výskume, ktorý sa zaoberá tým, ako sa ľudia k sebe správajú v ťažkých chvíľach a ako sa naučiť podporovať samého seba namiesto kritizovania sa.
Výskum sa začína vyplnením dotazníkov, ktoré sú samozrejme anonymné. Následne Vám budú každý deň po dobu dvoch týždňov zasielané meditačné a vizualizačné cvičenia. Po ich ukončení, zmeriame ich efektívnosť opätovným vyplnením dotazníkov. Aby sme zmerali efekt cvičení aj z dlhodobého hľadiska, dotazník Vám bude zaslaný aj po dvoch mesiacoch.

Link na dotazníky:

docs.google.com

Ďakujem za každú odpoveď 

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať na emailovú adresu natalondrejkova@gmail.com.
S pozdravom a prianím pekného zvyšku dňa,
Bc. Natália Ondrejková
Ústav aplikovanej psychológie, Fakulty sociálnych a ekonomických vied, Univerzity Komenského v Bratislave.

Tomas12345

ruufinka :

Ak je človek chorý, čo je podla teba ešte vrátane stravy potrebné spraviť na posilnenie imunity ?