Ako posilnit imunitu bez liekov?

maryen

Tak bez liekov by sme to chceli asi všetci zvládnuť, lenže nie je to také jednoduché, nedá sa to len tak mnohokrát. Pretože často je imunita na tom tak zle, že jediná možnosť je ozaj liečba.

neya

MARYEN POVIEM TI, ZE JA SOM SA LIEKOM TIEZ NEVYHLA, MOJU IMUNITU POSTAVIL NA NOHY AZ WOBENZYM. NECHCELA SOM TIEZ NAJSKOR IST DO LIEKOV, ALE KED MI BOLO NA NIC, MALA SOM PROBLEMY, NEUSTALE SA NA MNA NIECO LEPILO, TAK SOM SI POVEDALA, ZE POJDEM DO TOHO. A UROBILA SOM DOMA. LEN AJ TA LIECBA NEJAKY CAS TRVA, ALE TRPEZLIVOST RUZE PRINASA ;)

maryen

Elis je veľa spôsobom len nie každý je účinný, nie každý sedí každému, treba to ale bezpodmienečne riešiť ak sa problémy objavia. Neviem čo si čítala, aký článok, ale podľa mňa ak je problém, tak sa liekom už potom vyhnúť nedá ;)

Elis85

Ahoj karotkaa29. Existuje veľa spôsobov, ako si môžeš posilniť imunitu bez toho, aby si sa dávkovala liekmi a podobne. Zhruba pred dvoma mesiacmi som o tom čítala článok na www.magazinzdravia.sk
Hlavne mysli na svoje zdravie!

zuzi74

Ak su zdrave creva, tak imunita funguje bez problemov. Ak imunita zlyhava, tak treba hladat pricinu v crevach a wobenzym k tomu nie je vobec potrebny. Indicke psylium vyborne cisti creva, spalda, celozrnne vyrobky. Staci len trochu rozmyslat a viac sa o to zaujimat a nie sa napchavat liekmi.

rewiev

neya: Strava obsahuje aj prírodné antibiotiká, probiotiká, chemoterapiu, látky potrebne pre imunitný systém... komplet nahradí chemickú medicínu, a je účinnejšia a neškodnejšia. Len tú "stravu" treba poznať.

Bacil kancel

katinaa20/ presne to je pravda! pokial je dlhodobo skusana povoli...ako som pisalav mojom prispevku, denno denne som vystavena chorym ludom v praci

katinaa20

Toto si aj ja myslim, pokial imunita je dlhodobo niecim skusana tak raz proste povoli. Dlho to nevydrzi. A vtedy ozaj je treba na to lieky.
Na imunitu ja beriem Wobenzym, ale uz len tu taku udrziavaciu davku, taku preventivnu aby ma nieco nechytilo aj pri zmenach pocasia :)

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.