Ako posilnit imunitu bez liekov?

katinaa20

Neya niekto aj ma plnu lekarnicku ale zato nema zdravie, tak mi povedz, ze k comu je to. Radsej si treba s rozumom vyberat, co uzivat, ake ma co zlozenie a to zlozenie nam k comu moze pomoct. Teraz som pozerala pocasie, ze zajtra sa ma ochladit. To tiez dokaze s niekym so slabou imunitou riadne zamavat.

neya

ZEMANUELA ZABERA TI MIESTO, ALE NEMUSIS TAM MAT NIECO INE, AK STE ZDRAVI NIE? TIEZ NEMAME NEJAKO LEKARNICKU PLNU LEN TAKE BEZNE VECI ABY SME SA UDRZALI FIT AJ MY AJ DETI :)

ZemanuelaZ

toto velke mam aj ja, v nasej lekarnicke zabera asi najviac miesta, ale ma to svoje opodstatnenie, odkedy ho uzivam, tak nemam potrebu brat na imunitu nieco ine. Lebo toto sa dostatocne o nu stara ;)

marianina

Ewka tieto vitamíny, čo píšeš sú dobré, ale predovšetkým by som povedala, že ako prevencia. Ale ee ako liečba.
My s mužom užívame enzýmy, kupujeme toto veľké balenie, kedže ich berieme obaja, sú vhodné aj ako prevencia aj liečba a držia nás vo forme. Najmä ak máme problémy, tak netreba nechať telo nech sa samé trápi :(

ewka

Na imunitu vitamíny: C, B3, D3 a zinok to sú vitamíny pre toto chripkove obdobie, ďalej sú potraviny pôsobiace protizapalovo a teda potláčajú vírus v tele napr. kurkuma, cesnak, zázvor a ešte niekoľkonásobne silnejší je olej z čiernej rasce, už ho pijem 2 roky a od vtedy ani len prechladnutie :-)

EV365

Lieky sú rôzne - chemické, prírodné, potraviny. Pre každý liek treba poznať dávkovanie, účinky, súvisiacu liečbu.

maryen

Ako píšeš, ja tiež som chcela problémy zvládnuť bez liekov, lenže to sa nedá. Vyliečiť imunitu nejde len tak mávnutím akoby čarovného prútika, je to proces, ktorý trvá nejakú dobu. Už som tu písala o tom ako mne bolo, aké som mala problémy a že nebolo jednoduché sa z nich dostať, ale som z toho vonku, som okej a to je podstatné. Ale je fajn, že liek ako neya písala, že ten je voľnopredajný :)

maryen

Tak bez liekov by sme to chceli asi všetci zvládnuť, lenže nie je to také jednoduché, nedá sa to len tak mnohokrát. Pretože často je imunita na tom tak zle, že jediná možnosť je ozaj liečba.

neya

MARYEN POVIEM TI, ZE JA SOM SA LIEKOM TIEZ NEVYHLA, MOJU IMUNITU POSTAVIL NA NOHY AZ WOBENZYM. NECHCELA SOM TIEZ NAJSKOR IST DO LIEKOV, ALE KED MI BOLO NA NIC, MALA SOM PROBLEMY, NEUSTALE SA NA MNA NIECO LEPILO, TAK SOM SI POVEDALA, ZE POJDEM DO TOHO. A UROBILA SOM DOMA. LEN AJ TA LIECBA NEJAKY CAS TRVA, ALE TRPEZLIVOST RUZE PRINASA ;)