Ako posilnit imunitu bez liekov?

karotkaa29

ahojte ...verim, ze moja imunita sa pomaly, ale isto pozbiera (klop,klop). Pijem uz asi 2. ci 3. mesiac kazde rano nalacno aloe vera a citim sa lepsie, hrdlo ma za ten cas uz vobec nebolo, dokonca co ma rano niekedy strasne dusilo od hlienov, teraz mi to ustupilo :-)) Takze aloe vera vrelo odporucam :)

mate59

na posilnenie imunity by som doporučil liek Imunor,je ale na predpis od imunológa.Neobsahuje žiadne pomocné látky a vyrába sa z bielych krviniek ošípaných.
Osobne mi pomohol a doplatok je pár eur.O ňom si nájdete na nete potrebné.

jarmilab

To je Cordiceps sinensis-je to živočíšneho pôvodu,z čínskych húseníc a stálo to 2X toľko ako si uviedol.A je to len 60tbl. No ešte len dnes mi to prišlo. Neviem,či je to to,čo myslíš Ty.A dávkovanie je 1-2tbl.denne

StanleyH

ano poznam to, a viem preco sa to stalo... posli mi mail a poslem ti link na to lebo ztadeto to vymazu,, toto neni farmaceutikum ani liek ani tabletka.

jarmilab

Čo je to to UMI? A čo ten Fukoidan obsahuje? Napíš mi o tom niečo.Ale,ja už moc neverím na zázračné tabletky. Dnes už ponúkajú rôzne inštitúcie i lekári toľko zázračných tabletiek a ľudia sú viac a viac chorí. A farmácie sa len nabaľujú a nabaľujú...Prepáč, no čítala som knihu Nežiadúci účinok:Smrť
Je to priznanie bývalého riaditeľa farmaceutického koncernu...to bola sila...Prepáč,trocha so to tu rozvinula.

StanleyH

mas na mysli cordiceps co je 90 baliet za 20 Euro? toto mi naslo.. no nepaci sa mi to.. Ucinna latka je OK, nic proti ale pomocne latky su naozaj zle. A na to ze je to tabletka alebo nieco podobne, do tela sa ti dostane max 15% a jest 6 tabletiek denne je fakt moc.

StanleyH

Tak ten spominany Fukoidan je v produkte UMI, prave preto ti pisem ze sa musis dostat z toho kruhu ako vravis. Toto ti naozaj pomoze s tou imunitou. Ma strasne siroky zaber. v obchode sa neda kupit

jarmilab

Pre Stanley H. Ďakujem za ponuku,no neviem o čo sa jedná. Kúpila som si už všetko možné aj nemožné, ba dokonca dnes mi prišiel Cordiceps/to mi poradil RNG/,Schindeleho minerály a pod. Slovom, potrebujem sa dostať zo začarovaného kruhu zníženej imunity. V čom mám problém som uviedla nižšie.
Inak som relativne zdrava, nemám iné zdravotné problémy.

Jarmilab

Pre Miru. Určite je na tom prekyslovaní organizmu veľa pravdy. Ďakujem, že si túto tému pripomenula.Tiež som o tom veľa čítala,no nie vždy dodržiavala.
Bola by som veľmi rada,keby si nám napísal/a ako na zásaditej
strave funguješ Ty. Bohužiaľ, ja sa po domácu zeleninu a ovocie dosť ťažko dostanem.
KTO MÁTE DLHODOBÉ SKÚSENOSTI SO ZÁSADITÝM STRAVOVANÍM PODEĹTE SA SO SVOJIMI SKÚSENOSŤAMI.