Ako posilnit imunitu bez liekov?

steffanie99

valeria co sa tyka probiotik ** tak tie su pri oslabenej imunite uplne na nic, pretoze ty potrebujes v takomto pripade imunitu liecit ty ju nepotrebujes posilnovat dakymi probiotikami, chapes?...
johanes zaraza ma vsetko co pises ** tymto akoze chces komu pomoct? vysvetlis mi? ked clovek ma tento problem tak potrebuje rady ako sa z toho dostat nepotrebuje tu citat o nejakej vode, ktora uz aj tak sa nepredava a podobne...

Tereza M

Nám doma pomohol na oslabenu imunitu Immune Akut tablety. Uzivame ho cala rodina. Uzivala som tablety aj ked som dojcila synceka. Veľmi mi pomohol. Teraz, ked vidim prve priznaky chripky alebo nachladnutia, hned syncekovi nasadim Imunne Akut sirup. Je super, že ho mozu uzivat deti od 1 roka.

Johanes

BLV voda sa vyrába od r 2000 a oficialne sa pedavala na Orave do roku 2015. Autor objavu dodáva BLV vodu len rodine a svojím známym. Nakoľko slováci chcú byť chorí.Pri užívaní tohoto objavu,by bolo veľmi málo marodiek a farmaceutické spoločnosti by prišli o veľké zisky. BLV voda má liečive účinky len 7 dní, a musí byť v sklených alebo antikorových nádobach bez niklu. Z tohoto dôvodu sa nepredáva v lekárňach ani v obchode. vyrábala sa len na objednávku s okamžitým odberom.Do vyhľadavača zadajte, FOVIS-Zdeno Salajka, tam najdete kontakt. Jeden pán chorý na obidve ľadviny, bola mu ponuknuta BLV voda, Chodil raz za týždeň na dializu. Najprv sa potešil, že vyzdravie. Po paru dňoch prišiel smutný, vraj mu je hodne lepšie , ale nemôže vyzdravieť, lebo mu zoberú invalidný dôchodok. Za 16 rokov sú stovky takýchto pripadov. prípadov.Sme z toho sklamaní.

Johanes

Už je vedeckým výskumom dokázané, že nedostatok základných vitamínov hlavne B6, B9, a B12 v správnom pomere znižuje imunitu, hojenie a obranyschopnosť ľudského tela. Bez B12 vydrží naše telo až pol roka bez vážnejších následkov, nádcha, chrípka, bolesť kĺbov. Potom vzniknú vážne poruchy až sa spustí rakovina. Je množstvo príkladov v histórii zdravotníctva.
BLV voda okamžite pomáha, umrtvuje komplet všetky parazity, aj plesne. Naším bunkám pomáha zbaviť sa toxínov a nahradiť chorú vodu zdravým zložením. Dokonale likviduje voľné radikály. Je to najlepší okamžitý liek. Znižuje okamžite horúčky, kašeľ, hrdla a pomáha v každej chorobe .Overené 16 ročnými skúsenosťami. Tam kde sa niečo rúca a neni základu v tele treba najprv doplniť chýbajúce a potom skoro všetko zaberie.

Veronika879

tomasuchy na otužovanie je pri oslabenej imunite už veľmi neskoro - čo a týka toho spreju.. .čo si sem dával tak neviem či si si všimol že je na podporu imunity ale nie.. na jej liečbu a je to teda rozdiel ;)
Písala som že zakročiť ráznejšie mám tým na mysli že keď už je imunita oslabená tak treba začať to liečiť liekmi, vhodné by bolo enzýmovými, napríklad taký wobenzym, je pri tomto probléme fajn brať, je to liek, ale aspoň človek.. pri ňom vie, že imunitu dokáže vyliečiť a nie len nejako podporovať niečo, čo nie je vybudované, rozumieš?

skulincha

och...lenze co teda? ako to myslis...ze zakrocit raznejsie vobec neviem co si mam pod tym predstavit...myslela som ze vitaminy mi mozu pomoct vyriesit tento problem...citam ze tu niekto odporuca prejst na lieky...lenze to je vec do ktorej by som moc ist nechcela ale tak ked sa inak nebude dat :(

eskii

steffanie99 píšeš že by si išla do liekov predsa len - myslíš že je to jediná možnosť ako sa z toho úspešne dostať? Myslím že úplne sa z toho dostať aby sa problém s imunitou nejako neopakoval? Neviem si predstaviť ako zakročiť pri tomto probléme :/