Ako posilnit imunitu bez liekov?

Veronika879

eskii podľa mňa sa dá, len to chce dlhodobé užívanie aby imunita sa dostala do takého stavu aby vedela čeliť rôznym vírusom a podobne.
johanes nejako neverím tvojím slovám, pretože toto všetko čo tu píšeš sú nepodložené informácie. Píšeš o tom, že ste zistili to a to a neviem čo. Takže to mi úplne stačí. Máš ty vôbec tú vodu na sebe vyskúšanú? Pretože furt tu niečo píšeš, ale ani mi to nepríde, že by si hovoril z vlastnej skúsenosti ;)

Johanson

Buki 13.02.2017 21:08:36
Johanes je hnusny zid. Trepoce tu nezmysli aby okradol aj chudobneho slovaka co nema pomali na chlieb. Mor na neho!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Vážený Pán administrátor Zdravia.sk
ďakujem za to že ste vytvorili takú stránku, kde si slušní ľudia vypomáhajú skúsenosťami, každý čo pozná , čo skúsil a čo mu pomohlo. Malo by to tak byť. ale vidíte najdú sa aj takí, ktorý susedovi závidia jeho aj jeho skúsenosti. Pán Buki a jemu podobní nie sú schopní niečo užitočné dokázať pre spoločnosť, tak potom očierňuju vlastných Slovákov. Asi pred niekoľkými rokmi som tiež o BLV vode a jej účinkoch napísal na vašom fóre, vtedy ste mi to zmazali VY!, Mám dôkazy, že ten článok jeden deň tam bol a potom zmizol.
Nikdy som neporušil pravidla Vášho fóra nikdy som neuviedol priamo mailovú stránku ani celú adresu. A Vy ste mi odkázali aby som si písal na svojom vebe. Ja nie som programátor a nemal som čas robiť stránku a udržiavať ju .
Myslel som si, že ste verejná Slovenská stránka, a ako občas sledujem jednotlivé príspevky, ten náš Slovenský národ je poriadne hulvádsky, to by nemalo tak byť !!!!
Stránka nie je zlá, ale sú v kope všetky témy. Lepšie by bolo rozdeliť ľudské problémy životné a čisto zdravie, A ešte jedno
1 Liter BLV vody stojí už 16 rokov 1€, človeku treba pre zdravie denne asi 1 liter. Koľko ľudia dajú mesačne na lieky. probiotika, kdejaké zdravotné doplnky ??? učite je to viac ako 30€ mesačne. Tak kto sa tu chce zbohatnúť??? Na výrobu 1Litra treba 5Kw elektrickej energie a 4 hodiny času. A to mám BLV vodu dávať zadarmo?? Bolo viac náražiek na tejto stránke na to ,že sa chceme zbohatnúť. Ďakujem za pohostinosť na tejto stránke, sklamali ste ma .
Johanson.

Johanes

Zabudol som na dôležitú vlasťnosť BLV vody Všetci hlavne ženy prestali mať problémy s migrénou, skoro vôbec nás nebolí hlava. Len vtedy keď dostaneme prievan. Riešime to acylpirinom alebo v saune vyhriatim. A prísunom vitamínov a hlavne B12 v zime aj vitamín D, a tiež nezabudnúť jesť ryby, kôli jodu.

Buki

Co ja ti viem... Najlepsie sa nepodchladit v zime, trochu otuzovat v sprche, vyhybat sa detom ked sa to da a ked daco vypalit to alkoholom.

Johanes

Ďakujem Veronike za prianie šťastia. Vysvetlím vám ako funguje BLV voda na podporu imunity .Podmienka je primerane sa stravovať, aby vám nič nechýbalo. Táto voda BLV má oproti normálnej vode z vodovodu, studničky a prameňa totálne iné vlastnosti. Je technicky spracovaná, tak aby bola všetkým živočišným bunkam prospešná, čo majú krvný obeh. Pre krvne neobehové je ničivá, tak isto aj pre vírusy, baktérie a plesne . Oproti obyčajnej vode má tú výhodu pre naše bunky, že sa ľahko vstrebáva cez sliznicu aj membránu buniek. Bunky nemusia filtrovať tuto BLV vodu.Okrem svojej molekulovej vibracie nenesie žiadnu sólovú informáciu.Pri vniku do našej bunky, naša bunka okamžite začne sa zbavovať toxínov, odpadu a začne sa obnovovací proces , pričom BLV voda začína vibrovať vibráciami vášho tela a ukladá si do pamäti.Neutralizuje všetky voľné oxidačné radikály v našom tele.
Najpriamejšia cesta do nášho tela sú ústa a hrdlo. Cez sliznicu v ústach ja najrýchlejšia cesta do krvného obehu, najbližšie k srdcu,pečienke prieduškam a pľúcam. V žalúdku je veľa kyselín a zvyšných látok, ktoré sa zmiešajú s BLV vodou a liečivý účinok sa zoslabuje zmiešavaním. Preto treba piť viacej a dlhšie aby BLV voda zaučinkovala. Po tejto vode sú lačné baktérie ,plesne aj vírusy, lenže nevedia, že ich tá BLV voda umŕtvi ,po dlhšom pôsobení ich zničí , zahubí. Preto ak nám aj niečo chýba prvky, vitamíny, tak nám táto BLV voda pomáha, lebo umŕtvuje všetky patogeny v hrdle a v našom tele a nášmu telu pomáha sa regenerovať.
Pri účinkoch tejto BLV sme za 16 rokov výskumu zistli, že ľudia ak aj ochoreli nikdy nemali väčšiu horúčku pri zdravotných ťažkostiach. Všetky nachladnutia, zápaly sa nám za celých 16 rokov vyhli. Ďalej sme zistili, že nik za 16 rokov nemal zápchu, ani tráviace problémy. Ďalšie zistenie , ak niekto dostal prudký zápal nejakého orgánu alebo miesta v tele zápal sa nerozniesol po tele , ale bol len v tom mieste kde sa telo zapálilo ani horúčka nevystupila. Všetky probémy sa liečili miestne, kde vznikli tam sa aj počas liečby udržovali. Tato BLV voda podporuje priamo imunitu aj keď nám niečo chýba. Ďalej sme zistili, BLV voda nás robí odolnejšími voči chladu. Už nenosíme v zime pri mrazoch šál nie sme haklivý na hrdlo ani na nachladnutie. Ďalej všetkým sa nám zlepšil zrak v 63 netreba okuliare, ale v 40-tke sa zrak zhoršil až na okuliare.
Je mnoho toho čo BLV voda vylepšuje v našom tele. Asi na stručné vysvetlenie to stačí. Všetko je 16 ročnými v praxi overiteľnými záznamami overené a vyskúšané. Neviem o lieku ktorý by sa skúšal na ľuďoch 16 rokov.
Johanes.

eskii

...veronika dá sa pomocou enzýmových liekov úplne vyliečiť imunita? myslím, že či sa dá úplne pozbierať aby ju už nič neoslabilo, alebo keď už raz je oslabená, tak nič ju nedá do poriadku v akom bola kedysi?

Veronika879

johanes nedaj sa vysmiať. Nejaká voda sa s liekmi, ktoré sú prioritne určené na imunitu nedá ani porovnať. Vidím to na sebe, že som skúšala všetko možné, čo mi kto odporučil a nikam ma to neposunulo. Moje problémy pretrvávali a dostať sa z nich mi pomohol až Wobenzym. Ale tak, keď si myslíš, že voda ti pomôže riešiť taký zložitý zdravotný problém ako je imunita, tak ti prajem veľa šťastia :)

imunax

Ja na posilnenie imunitu užívam doplnky Imunax, koré sú na prírodnej báze a maju na môj zdravotný stav naozaj vznikajúce účinky. Vrelo odporúčam. Pre viac info link: imunax.sk