Za mesiac 10 kg dolu

Iiiii

Ja som si raz objednal od jedného človeka tajný návod za desať eur ako na betón schudnúť. Prišiel mi ten návod, v ktorom bolo napísané len toto: nežerte a robte.

Marcela7

Ja som na hrono diete a dodala som este nejake zrychlovace aj krasne 10 kg za mesiac bolo dolu lenze ja som zacinala z 95 kg...pokracujem.
Priklad mojho jedalnicka:
Rano na lacno citron med vo vlaznej vode.
Potom ranajky kde je aj pecivo lenze v ziadnom pripade z psenicnej muky!A k tomu pecivu alebo chlebu co chcem...sunka ,syr ,vajicka ,slanina ,klobaska a kefir do ktoreho si pridam za lyzicu lanovych semiacok,mletych.Je sa iba kefir a syr aj to mlady lahky a kozaci.Ine mlecne vyrobky nie!
Na obed hociake masko z vela cerstvej zeleniny a moze byt aj dusena zelenina aj ryza alebo zemiak ale iba ako za jednu naberacku.Poobede je aj nieco male pod zub ako co je cierna cokolada alebo nejake ovocie.Vecer lahke masko ryba alebo kuracie masko a salat cerstvy.Najdolezitejse je jest na 4-5 hodin 3 krat denne s tym ze je poobede male pochutenie.Ja ranajkujem o 9h ...obedujem o 1-2 a veceram o 7.Potom uz len limonada je dovolena..voda a kava bez cukru.Je sa bez obmedzenia okrem toho ze ak si k obedu date ryzu alebo zemiaky musia byt iba za naberacku viac nie!Dusena zelenina sa moze na obed vecer nie.Vyhybat sa najviac cukru a uhlohydratom.Ziadne cestoviny chleby pizza a fazula.Fazula sa moze ale nie v prvom mesiaci ak chcete schudnut cim viacej.A tiez sa prvy mesiac neprejedat ,tolko aby ste sa do syta najedli.Uspech je zaruceny ze pojde min 5kg dole.U obeznejsich moj pripad 10 kg.

Smajlik987

Stačí pozmeniť stravu, vynechať pečivo, veľa čistej vody, aspoň 2 litre denne. Žiadne ochutené vody. Je to hlavne o strave. Určite pridaj nejaký šport, pre začiatok stačia aj prechádzky, korčuľovanie, doma si zacvičiť na 15 minút. Keď chceš tak veľa schudnúť za tak krátku dobu určite treba aj nejaké výživové doplnky. Odporúčam ti stránku Pilulka.sk, som s ňou veľmi spokojná :) tiež môžeš využívať zľavové kupóny zo stránky -odkaz odstránený- .. Trochu ušetriť pred vianocami :D

Kilecko

Ja som za 2tyzdne dala 3kgdole cvicim vo fitku sama po dlhej dobe sem tam mám prehrešky ale snazim sa jesť zdravo .Vela vody piť cistej ,citronovej,ovocie len do14.00 a strava to je 80% a pohyb k tomu.10kg sa da dať dole ale z velkej váhy .

Sima556

Môžeš vyskúšať aj prírodný spaľovač zelenú kávu www.prirodne-doplnky.sk no pozor nepojde to samo len popíjaním !!! Treba pri tom hľavne dostatok pohybu, cvičenia a zdravej stravy. tá zelená káva môže len napomôcť ale sama to za teba nezhodí... Takže nenechaj sa nachytať ak ti niekto narozpráva že nejakými tabletami schudneš nie tak to nefunguje!!!

Lujzina

Mám vyštudovanú dietologiu a aj pracujem ako dietologicka. Tak sa na mna kľudne obrat a napis :) nejesť je hlúposť tak akurat prídeš o zdravie :) pekny deň