Za mesiac 10 kg dolu

klaudusinka

- eskii tiež som začala pred pár dňami, toľko som doma stále hovorila, že treba mi schudnúť, že som si pod vianočnou vetvičkou našla darčekový poukaz INSTAGYM, na program na cvičenie :D akože aj som chcela najskôr sa hnevať, že čo mi tým chce muž povedať, ale zahodila som ješitnosť, predsa len nebudeme si klamať, kilá som nabrala, už nie som ako kedysi a sama sa necítim dobre, tak sa teším, idem do toho naplno! vieš až by si chcela mohli by sme sa navzájom motivovať -

eskii

...meggi ak máš nejakú radu čo je správne čo je účinné tak sem s ňou. S novým rokom mám v pláne aj premenu keďže rok 2020 mi hádzal len polená pod nohy a nedarilo sa mi chudnúť akoby som si predstavovala.

meggi36

Kocere postupné chudnutie to myslím, že je fajn, ale prečo zrovna tento spôsob čo popisuješ myslíš, že je správny??

kocere

Podľa skúseností je lepšie, ak sa chudne postupne. Týmto sa predíde jo-jo efektu. Má niekto skúsenosti s ketogénnou diétou? Počas jej zavedenia sa ma konzumovať dostatok bielkovín, ktoré sú dobre nielen na spaľovanie, ale aj na chudnutie etipy.sk

tekvicka-micka

podla mna je to nemožné a dač to dole tak za 3 mesiace, ale určite nie za mesiac. Ja som dala po porode dole 10 kg za rok a to som sa stale hybala, jazdila na bicykli, kolobežke, lietala okolo deti

ELLYNKA

No, mne pride 10 za mesiac tazke, mozno keby si mala extremnu nadvahu je to ok, ja nech pocitam ako pocitam, ledva dam 4 dole a to mam stravu a extremne cardio 5 x do tyzdna chudnem pomaly ale chudnem tuk... Uz som schudla 21 kg behom 5 mesiacov makania, radsej pomaly s progresom

akinom007

jojo efekt nepride... pride vtedy ked osoba schudne napr tych 10kg a povoli v pohybe, sporte aj strave, len tak same od seba nepridu.
A prvorade pre chudnutie je jedlo ako PRVE jest CASTO a male porcie az ako DRUHE je dolezite co vlastne jes a TRETIE pohyb

akinom007

Healthy818/ urcite to mozne je...vychadza to cca 2kg tyzdenne, co realne je.... ak pozeravas " premeny" aj tam mavaju zvycajne mesacny ciel taky ze to je na tyzden 2kg....

Healthy818

podla mna je to nemožne. A hlavne je tam velka pravdepodobnsot jojo efektu. Takže podl amnaje lepšie chudnut pomaly, športom - kludne jazda na bicykli a je to podla mna ovela lepšie , ako takto drastickou dietou