Za mesiac 10 kg dolu

janulikk123

Ahoj, ja ti odporúčam prestať jest pečivo a sladké. A keď nemáš čas chodiť do fitka môžeš cvičiť aj doma. Ja si nakupujem činky a potrebne veci tu a cez nich mám aj zľavu. :)
-odkaz odstránený-

ojka

zapojiť do svojho dňa viac pohybu a upraviť jedálniček :)) a takisto v kritických chvíľach mať na zreteli to, prečo chceš schudnúť, aby ťa to posúvalo vpred...
Ja som musela dodržiavať jednu diétu, za 1,5 mesiaca som schudla viac ako 5 kg. Nebolo to dobrovoľne, bolo to veľa....Ale po nejakom čase sa mi opäť podarilo pribrať :) Ale to sa teba asi týkať nebude...

DJ David

Čaute, mohli by ste mi poradiť ako mám schudnúť 30 kil za 5 mesiacov? Vopred ďakujem :) A napište mi čo treba robiť!

Lulu2011

je to nebezpecne, ale ta sa to, dala osm dole za 3 týždne tolko, ale nejedla som ziadne pecivo a moj jedalnicek pozostaval z jogurt, paradajky a max. dvoch sucharov denne, neodporucam

Tina124

10 kg za mesiac sa dá v pohode schudnúť Každý týždeň schudneš v pohode 2,5 kg dôležité sú raňajky a denne vypiť 2,5 litra vodu zaradiť tam zelený čaj , cvicič 3x do týždna neni to az take hrozne :D

kikarika1

pokiaľ nechceš, aby sa ti to raz vrátilo dvojnásobne, tak sa ani nepokúšaj schudnúť 10kg za mesiac, pretože je to veľa...uprav si stravu na menšie porcie a 5x denne, s tým zaručene schudneš (síce pomaly, ale je to zdravšie, ako nasadiť drastickú diétu)...nežijeme predsa preto, aby sme sa týrali kvôli jedlu...ešte niečo: po 17tej, alebo po 18tej už nejedz ... pokiaľ ťa chytí hlad, tak sa napi, alebo si daj zeleninu...samozrejme záleží aj od tvojho veku, pokiaľ si ešte v puberte, tak chudnúť len pod dozorom

nika1A

Žiadne ťažké diéty, obmedzovanie jedla, pretože ťažké diéty sú dôsledkom jojo efektu :) Najlepšie, ako schudnúť je delená strava. Delená strava je založená na základe kombinovania surovín. Vravela mi to jedna žena, za tri mesiace zhodila 21 kg. Tak to teraz skúšam aj ja. Základ je vylúčiť so svojho jedálnička: biele pečivo, pizzu, sladkosti (čokolády a hlavne chipsy).
Môžete jesť všetko len v správnych kombináciách. Napríklad na obed máte ryžu s mäsom ale to kombinovať nemôžte buď si dáte ryžu so zeleninou čiže rizoto alebo mäso so ZELENINOU! Alebo máte rezeň s fučkou ale nemôžte to jesť s fučkou ale rezeň so zeleninou proste nemôžte kombinovať tieto dve veci! to je základ samozrejme ani kolienka s mäsom. A k tomu pridať pohyb a je to :P :)

13kgza3tyzdn

Ja niektorych nechapem.Postavil som sa na vahu mal 103kg.Tak som si povedal dam 3 tyzdne dietu.Mal som dietu a jedol uplne malo.Na den napriklad :rano:kusok ovsenych vlociek s nizkotucnym mliekom:Olovrant:BananObed:jablko a banan.vecera mix zeleniny ale malu porciu.Hlad som takmer nepocitoval a ked ano napil som sa vody.Vobec mi nebehalo po rozume sladke alebo mastne.A mal energiu a vedel v pohode fungovat try tyzdne.Ked som sa postavil na vahu mal som 90kg.A teraz zas jem co mi chuti no neprejedam sa.Ak priberiem takdam dietu znova a vobec ju neberiem ako trest ako poniektory pisete.Naco mat v diete tuky alebo cukry.Ako moze niekto povedat ze nevidrzi a musi si dat aspon mali zakusok.ved aj zo zeleniny sa clovek naje a ten zvisok ma len v svojej hlave.

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.