Chudnutie pre deti

gabča

Keď chcete schudnúť z brucha, tak sa najedzte povedzme o 17:00 a keď idete spať cca o 22:30 alebo tak, tak cez noc chudnete.!!!! neviem či to pomáha pre všetkých, ale hlavne pre takých ktorý na bruchu nemajú nejaké pteumatiky ale len trochu tuku . samozrejme, že na večeru si nedajte hranolky so smaženým syrom a kolou ale len niečo ľahké napr. celozrný chlieb s maslom a syrom+ zelenina: paradajky,uhorky, paprika každý podľa svojej chuti ale dobrá je aj redkvička.:DDD držím palce. :)

gabča

Gima-to platí viac pre dospelých, u detí sa to aj v škole určuje tak, že by mali mať takých 6 čisiel pod výšku váhu, napr. 163cm váha-57kg. ale do kategórie primeraná výška k váhe ťa dajú, keď máš aj o 10 menej. tí ktorý majú o 20 menej, tak tí idú do chudých atď. ide však aj o to či má človek nadváhu zo svalou alebo z tukou! zdravá strava, pitie keď nie vody tak čajov bez cukru cvičenie a určite sladké nie. vynechať aj nejaké druhy ovocia napr. banán , jablko a nahradiť ich ananásom, melónom, podľa ročných období. :)

Gima

Zajdi do lekarne a kup si psylium indicka vlaknina, ked to vypijes po ranajkach a večeri podla navodu, tak budes mat pravidelnu stolicu a schudnes.

Jes

Dobrý deň ja trpim nadváhou .
Ak niekdo vie ako by som mala schudnúť tak prosím pomôžte mi ja sa Vám odvďačim .
Ďakujem Vám .

Gima

Vseobecny vzorec na vypocet idealnej vahy. Výska v centim. - 100. Vysledok sa musi rovnat vahe daneho jedinca teda osoby. Takze vyska: 152 cm Vaha 52kg Posledne dvojcislie v cm sa musi rovnat kg. Kto ma velky rozdiel medzi tymito cislami smerom nadol ma anorexiu - podvyživu. Kto ma tento rozdiel vyšši smerom nahor ma nadvahu alebo obezitu. Pre podvyzivene deti lekari odporucaju pit Nutridrinky. Obsahuju dost vitaminov a mineralov na zachovanie vitality. Pre deti s nadvahou a obezitou sa odporucaju dietne rezimy.