Chudnutie pre deti

jajkafr

wikka
áno aj pre deti platí jesť 5-krát denne a s pitím tam sa to ráta neviem koľko ml tekutín na kg hmotnosti, ale zhruba tiež 1,5-2l tekutín denne...
skús možno menšie porcie jedla, obmedziť sladkosti, sladké a múčne jedlá nahraď skôr jedlom s obsahom bielkovín (mäso)... na desiatu a olovrant by som volila možno skôr ovocie alebo zeleninu, jogurt... je vhodné stravovať sa v pravidelných intervaloch cca každé 2-3 hodiny...
skús si dať do vyhľadávača štandardný diétny systém používa sa v nemocniciach a diéta č. 8 je redukčná ... v nemocniciach ju predpisujú lekári hospitalizovaným deťom s nadváhou...
wikka a ak ti môžem niečo poradiť z pohľadu bývalého obézneho dieťaťa ... ukáž jej cestu ako schudnúť... stačí ak schudne na začiatok nejaké 2 kg okolie si to všimne, upozorní ju na to, jej sa dvihne sebavedomie a bude v tom pokračovať sama... určite ju do ničoho nenúťte a nevyhadzujte jej na oči to, že je obézna ona za to nemôže a nezmení to aj keby to veľmi rada spravila... ako mala som mala nadváhu každý mi to vyhadzoval na oči, v škole ma kvôli tomu prezývali a doteraz mám komplexy so svojej postavy a to mám 20 rokov a o 12 kg menej... začala som chudnúť ako 13-ročná v tom veku to išlo krásne dole :) držím palčeky a ešte raz do ničoho ju nenúťte ona príde na to sama stačí jej ukázať cestu :)

frederic

Treba ju zobrať von a to pravidelne. Prechádzky, bicykel, šport a správna životospráva. Platí to isté čo pri dospelých. Hlavne zaradiť do programu pohyb.