Chudnutie pre deti

Timea26

Chudnite tak že obmedzíte biele pečivo čiže cereálne a menej mliečnych výrobkov napr. nízkotučné mlieko a samozrejme niake tie cviky

Viktória222

Ahojte chcela by som od vás radu ako schudnúť s bruška a bolo by dobre aj zo stehien mám 13 rokov a vážim 49,5kg a meriam 160cm a sladké vodi som už odmezila len stále to nepomáha a športujem poraďte mi prosím cviky čo pomôžu alebo čo by som mala jesť na raňajky obed večeru aby som zhodila to burško a aj stehná (lebo keď idem po ulici hambím sa a stále musim sťahovať brucho tak preto prosím o radu aby som mohla ist sebavedomo po ulici a nemusela sťahovať brucho :( Ďakujem za každú radu čo mi dáte ale prosím pomôžte mi fakt budem veľmi vďačná lebo sama si neviem radi :(

Gima

Na schudnutie z brucha stačí jesť jogurty s bifidokulturou, ktore obsahuju bakterie, ktoré maju pozitívny vplyv na travenie a celkovu miklofloru čreva.
Patria sem jogurty s nízkym obsahom tuku napr. 1,5% acidofilné mlieko 1,5% tuku, syry a mlieka a cmar.
Ja kupujem jogurty Active z Lidla, Rajo z tesca a celkom to pomohlo. Aj bez cvičenia. Doležitý je aj pitný režim čaj a ochutena voda.

simka214

deti vy len obmedzte sladke ked si myslite ze ste tucny ale ste este vo vyvoji tak nejaké obmedzovanie by som neriešila

vierocka66

Tak pre deti je najlepšie keď uplne obmedzia sladkú vodu, lebo viem že tú by pili aj na litre. Pekne viac krát za deň jesť, malé porcie a obmedziť to sladké. Ale ona ešte je v štádiu rastu takže keď vyrastie tak aj pochudne ešte

NikčA

Ahojte :)
Mám 12 rokov . Meriam 154 cm . Vážim 54 kg :/ Poradite niekto kolko mam schudnut? A ako mam schudnut ? prosim poradtee

pomocnica

lewin: nie nemusíš chudnúť, k svojej výške máš skvelú váhu. ): keď máš väčšie brucho, tak behom najprv schudneš z nôh, až potom z brucha, ale 1 km? to je vééľmi málo aj na začiatočníka, veď musíš už aj normálne keď niekam ideš a ponáhľaš sa zabehnúť aj viac a nezadýchaš sa nie? no neviem, ale tak či tak, pomaly zväčšuj tú trasu. Jedz zdravšie. Pi čaje bez cukru. Ale nie je nutné chudnutie, ale podľa toho ako sa cítiš, keď sa ti tuk ukladá na bruchu, tak to je genetika... Trochu pocvič, zdravšia strava aj veľa tekutín a pôjde to dole. :) Veľa šťastia!